Фурошікі - оригінальна упаковка по-японськи

Забавно, що фурошики перекладається дослівно як банний килимок, насправді це дуже яскрава, мальовнича упаковка, до того ж екологічно чиста і багаторазового використання! Ну, що сказати - одні плюси! Давайте вчитися?

Ця техніка упаковки з'явилася в 7 столітті нашої ери в Японії, спочатку її не використали для упаковки подарунків, просто переносили загорнуті в тканину речі різних форм і розмірів. Це дуже зручно.

Поступово прагнення до краси взяло верх надфункціональністю, хоча і не втратило останнього. Адже дійсно, якої б форми не був предмет, витончено упакований в барвисту тканину, він виглядає привабливим подарунком. Звичайно, для святкової упаковки і тканину вибирається більш яскрава, мереживна, тематично підходить до свята. Наприклад, до Нового року! Подивіться на ці ошатні вузлики, здається, це ідеальна упаковка для подарунка від Діда Мороза, правда? Як затишно і натурально вони будуть виглядати під новорічною ялинкою. Малюки не порвуть упаковку, а мами зможуть скористатися нею ще не раз!

Винахідливі Японці упаковують в фурошики все: книги, пляшки з напоями, дині, а останнім часом навіть ноутбуки! Тканини, які використовуються для упаковки фурошики найрізноманітніші: бавовна, шовк, шифон, льон і т.п.

Може здатися, що упакувати в техніціфурошики просто, проте це не так. Техніка складна і сповнена нюансів, майстри фурошики шліфують її роками. Неправильно упакований предмет буде виглядати неохайним, незакінченою. Тому, варто уважно вивчити схеми і подивитися відео, а потім потренуватися, перш ніж презентувати своє творіння людям.

Правда, незважаючи на складність упаковки, ніхто не може відкрити свій подарунок. Ось таке мистецтво!