7 Помилок в догляді за шкірою в 30 років

Коли настає «критичний» вік, в якомувже нарешті пора починати щось робити з шкірою, багато дівчат губляться. Виявляється, вони абсолютно не розуміють, який саме догляд потрібен за шкірою в цьому віці, і роблять багато недозволенних помилок. Ось 7 найпоширеніших помилок у догляді за шкірою в 30 років.

1. Безсистемно пробуєте новинки в пошуках чого-небудь ефективніше. Намагаєтеся вивчити всі інгредієнти, зачитує на форумах, за що вони відповідають, але до сих пір не знайшли свого дермато-косметолога, до якого регулярно приходьте на огляд. Ваш косметолог для початку повинен підібрати, виходячи з діагностики шкіри, не процедури, а правильний домашній догляд.

2. Чи не включаєте гіалуронову кислоту в свій щоденний догляд. Низькомолекулярна гіалуронова кислота в такому юному «косметологічному» віці вже має бути в складі Догляду коштів. Уважно ставтеся до ступеня очищення інгредієнтів. Це стосується і рослинних інгредієнтів. Якщо говорити про колаген, то важливо, крім ступеня очищення, знати його походження. Він буває морської, тваринний - алергіки можуть зреагувати гостро на цю різницю. Ціна коштів тому може різнитися, хоча на банку буде написаний той же самий колаген.

3. Шукаєте універсальний крем. Ні одного диво-крему, який підходить всім, змиріться. Але є антиоксиданти, які підходять всім: екстракт зеленого чаю, екстракт чорниці або ромашки. Поліфеноли в їх складі нейтралізують вільні радикали. Але до 30 років вам не потрібні балансують фітогормони (компонент космецевтіки), ікряні екстракти, що володіють стимулюючою дією. Навіть в такому віці бувають пацієнтки з вираженим фотостарінням шкіри, потрібно це визнати і перейти до інтенсивного відновлення.

4. Бездумно користуєтеся жорсткими скрабами і кислотними пилингами. Пересушує, коли з'являються висипання на жирній шкірі. Це поширена помилка. Вам насамперед потрібно відновлювати її ліпідний бар'єр. Коли шкіра ослаблена, вона реактивно реагує висипаннями і почервоніння навіть просто на жорстку воду.

5. Боїтеся «дорослих» коштів і використовуєте дитячу косметику. Часто в ній містяться мінеральні масла. У шкірі немовляти йде зовсім інший газообмін, вона швидко втрачає вологу, для неї такі засоби хороші. Для дорослого це загрожує проблемами сухості в майбутньому, так як мінеральні масла утворюють на шкірі щільну плівку. Вивчіть слово «фітокераміди» - це елементи ліпідної мантії шкіри. Вони дають дихаючу плівку на шкірі.

5. Чи вважаєте, що ваш косметолог зробить кращий крем, ніж той, що стоїть на полицях. «Косметички» допитливі, вони чудово можуть працювати руками, володіють різними методами, але лікар повинен давати їм вектор напрямку. Треба розуміти, що технології пішли настільки вперед, що цей зварений крем добре якщо не буде шкідливий, якщо все правильно змішали і використовували якісні інгредієнти, але сподіватися, що він вирішить вашу серйозну проблему, не варто. Вивчіть слово «биопептиди» - вони регулюють функції шкіри. Щоб внести їх в креми, потрібна окрема виробнича лінія.

6. Чи боїтеся ін'єкцій. Робити ін'єкції до 30 - це нормально. Ботокс, якщо у вас гіперміміка, зволожуючу мезотерапию, якщо ви часто проводите багато часу в важкому макіяжі. Шкіра - орган захисту, дістатися до її глибоких шарів не так просто, тому лікарі часто чіпляються до пацієнтів з уколами.

7. Чи купуєте тільки органічну косметику. Це скоріше про ефект спа, ніж про ефективність. Глобально надлишок барвників і ароматизаторів в будь-який косметиці повинен насторожити. Але в невеликій пропорції вони потрібні - інакше косметика буде небезпечна в контексті розмноження бактерій і грибків. Для деяких така косметика стане алергенної через натурального складу.