Чим успішні люди займаються у вихідні?

Одна справа - бути успішним, а інше - виключно успішним. Для таких результатів потрібно попрацювати. Всім цікаво знати, як зробити більше справ за менший проміжок часу. Секрет в організації часу у вихідні дні. Поки одні розважаються і відсипаються, успішні люди роблять те, що допомагає їм залишатися успішними.

1. Рано встають

Кажуть, що Тім Кук, глава Apple, починає свійдень в 4 ранку навіть у вихідні. Вважати, що вихідні дані нам для валяння в ліжку до обіду - помилка. Успішні люди рано прокидаються, тому що знають ціну часу і не бажають витрачати його даремно.

2. Читають

Хочете стати успішною людиною - не вартонедооцінювати користь читання. Після роботи не завжди є час для читання і саморозвитку, тому використовуйте для цієї мети вихідні. Читання розширює кругозір, допомагає отримати інформацію для нового підходу в роботі, нових ідей, підказує новий метод вирішення робочих питань.

3. Аналізують підсумки тижня

Успішні люди знаходять час для аналізу якостісвоїх дій, своєї роботи. Підведення підсумків у вихідні сприяє свіжому погляду на майбутню тиждень: ви зможете побачити, що потрібно поліпшити в понеділок, щоб продуктивність вашої роботи зросла.

4. Приділяють час для хобі

Погоня за успіхом повинна залишати час на захоплення. У вихідні є час і можливість проявити свою творчу натуру.

5. Займаються добрими справами

Виявляється, 70% успішних і багатих людейвиділяють на благодійні проекти дуже багато часу. Добра справа допомагає нам відчувати себе краще. Знайдіть благодійність, в якій ви зможете допомогти: прибирання прилеглого парку, допомога одиноким літнім людям або догляд за бездомними тваринами.

6. Відключають телефон

Успішні люди відключають телефон і перестають відповідати на повідомлення. Коли ще це робити, як не в вихідні?

7. Приділяють увагу сім'ї

По буднях після роботи рідко вдається викроїтичас для спілкування з рідними. Робота і побут забирають багато часу, тому у вихідні потрібно надолужити згаяне: сходіть разом в кіно, прогуляйтеся, займіться творчістю з дитиною.

8. Займаються спортом

Тренування бадьорять тіло і зміцнюють розум, дозволяють провітрити голову і дають свіжі ідеї.

9. Нарощують темп

Успішні люди не зупиняються на досягнутому. Вони стараються для отримання ідеальних результатів. У вихідні потрібно оцінити перспективи і фокусуватися на важливих цілях.

10. Готують план на наступний тиждень

В один день з вихідних використовуйте кілька годин для планування справ на наступний тиждень.