Убивча краса: все, що потрібно знати про анорексію

Анорексія - страшна хвороба, яка в двадцятьпершому столітті сколихнула світ. Дівчата в гонитві за стрункістю виснажують себе дієтами і доводять до смерті. У всьому світі є люди, які активно борються з цією проблемою. У Франції не так давно був прийнятий закон,згідно з яким агентства, які співпрацюють з надмірно худими моделями, будуть нести за це відповідальність. Саме через зростаючої кількості хворих на анорексію, ми і вирішили розглянути цю недугу в окремій статті.

Ми наводимо важливі факти про анорексію, які проллють світло на цю хворобу.

1. У більшості країн Європи анорексія не зважає на психічний розлад, хоча і зарахована до переліку хвороб. Європейці дотримуються думки, що це захворювання більше пов'язано з розладами шлунково-кишкового тракту. Людина, вважаючи, що у нього є зайва вага, мучить себе дієтами, а в наслідку зовсім відмовляється від їжі. Найбільш поширений цю недугу саме серед жінок.

2. Ті, хто схуд до крайньої точки, все одно продовжують вважати себе товстими. Саме тому в Німеччині і Італії їх лікують в закладах для душевнохворих, адже тут анорексія вважається психологічної патологією.

3. Раніше дослідження показували, що найбільше схильні до анорексії дівчата віком 18-25 років. Однак бекаючих «молодіють» і оновлена ​​статистика наводить дані, отже яким анорексією більшою мірою хворіють неповнолітні дівчата. Чимала частина - 10% - помирають від виснаження організму в перші п'ять років після початку схуднення.

4. Розлад харчової поведінки тягне за собою масу інших порушень. В організмі відбуваються гормональні збої, активність щитовидної залози знижується - у хворих на анорексію мерзнуть кінцівки, починають випадати волосся, ламаються нігті. За рахунок зниження рівня деяких гормонів, а також зміни рівня натрію-калію у жінок з'являються серйозні проблеми з менструальним циклом. Буває так, що критичні дні і зовсім пропадають. Через атрофії кори головного мозку знижується увага, страждає пам'ять. На додаток до всього також складно уникнути розладів з боку шлунково-кишкового тракту. Гастрит, зниження активності підшлункової розділені, запори. Через те, що анорексики часто викликають блювоту, з'являється карієс. Без вітамінів і корисних продуктів слабшає імунітет.

5. На даний момент медики ставлять анорексію в ряд з такими захворюваннями, як алкоголізм і наркозалежність. Адже в таких випадках хворий сам не усвідомлює ступеня тяжкості стану, відмовляється лікуватися і думає, то самостійно може впоратися зі своєю проблемою.

6. Смертність при анорексії дуже висока. Її рівень досягає 20 відсотків. Як правило, вивделяют три причини смерті: самогубство, зупинка серця (так як у анорексиков серце стає дуже слабким, краплинним - воно витягується) або ж знижений тиск, коли пульс знижується до 55 ударів в хвилину.

7. Дівчата, які страждають від анорексії, як правило, перфекціоністка. Вони хочуть, щоб у їхньому житті було все налагоджено, чітко відповідало плану. Для того, щоб досягти мети, вони готові пожертвувати власним здоров'ям.