10 Кращих фільмів про великих жінок

Великі жінки такі не тільки тому щосильні і талановиті, а тому, що вміють надихати цілі покоління. І не тільки прості смертні черпають сили в їх історіях - режисери теж не проти розповісти про них у своїх кінострічках. Пропонуємо вам насолодитися 10 прекрасними фільмами про жінок, яких знає весь світ.

«Діана. Історія кохання »(2013)

Сумна історія Діани, принцеси людськихсердець, відома кожному. Фільм розповідає про двох останніх роках життя принцеси Уельської після розлучення з принцом Чарльзом. Любов, ревнощі, протиріччя боргу і почуттів, скандали і спалахи фотокамер - ось що наповнювало останні дні Діани, і саме цей божевільний вир подій привів її долю до трагічного кінця.

Головну роль в картині з успіхом виконала англо-австралійська актриса Наомі Уоттс.

«7 днів і ночей з Мерилін» (2011)

Фатальна блондинка, яка стала іконою краси, іщо викликає захоплення донині - легендарна Мерилін Монро постає в цій картині в новому світлі. Це аж ніяк не та чарівна красуня, завзято підморгуюча зі сцени. Монро в цьому фільмі насамперед жінка, яка не дивлячись на славу і визнання, щодня бореться зі стресом і власними страхами.

Роль Мерилін у фільмі дісталася американськійактрисі Мішель Вільямс. Для того щоб відповідати типажу Монро, актрисі довелося набрати вагу, проте ця жертва окупилася захопленнями глядачів і премією «Оскар» від американських кінокритиків.

«Принцеса Монако» (2014 року)

Історія незрівнянної Грейс Келлі, яка залишила кінозаради ролі принцеси невеликого європейського князівства. Ця картина розповідає про те, що казки не завжди так чарівні, як здається, і про те, що наслідки будь-якого нашого вибору варто приймати з честю і гідністю.

Роль Грейс Келлі у фільмі виконала австралійська актриса Ніколь Кідман, яка ідеально вписалася в запропоновану їй роль.

«Залізна леді» (2011)

Маргарет Тетчер була прикладом сили ітвердості, які не можуть не надихати. Фільм охоплює не тільки найбільш важливі віхи з життя прем'єр-міністра, але і останні роки «залізної леді», які вона провела, борючись з самотністю і божевіллям, і все ж змогла вистояти.

Роль Тетчер в картині виконала блискучаамериканська актриса Меріл Стріп, якій вдалося не тільки приголомшливо вжитися в образ цієї неймовірно сильною і впливовою жінки, а й досягти портретної схожості з прототипом.

«Коко до Шанель» (2009)

Заповіді і наряди Шанель досі актуальні і,напевно, ніколи не вийдуть з моди. Історія Коко - це неймовірний підйом з самих низів на вершину модного Олімпу, справжній гімн таланту і працьовитості. Картина показує саме цей шлях Шанель від дівчинки-шибеника до елегантної успішної жінки.

З такою складною роллю гідно впоралася французька актриса Одрі Тоту.

«Життя в рожевому кольорі» (2007)

Фільм розповідає про непросту долю легендарноїспівачки Едіт Піаф, чий голос і понині чарує і заворожує. Картина охоплює цілі десятиліття життя діви, дозволяючи простежити всі віхи її тернистого шляху до слави.

Роль своїй знаменитій співвітчизниці дісталася талановитої француженці Маріон Котійяр.

«Джіа» (1998)

Джіа Каранджи - знаменита модель, одна знайяскравіших представниць свого часу. Фатальна красуня покинула це світ дуже молодий і стала однією з перших жінок, причиною смерті яких був діагностований СНІД.

Головну роль в цій неоднозначній картині зіграла знаменита американська актриса Анджеліна Джолі.

«Фріда» (2002)

Ексцентрична мексиканська художниця Фріда Калотворила всупереч і завдяки болю - фізичного і душевного. Незвичайно чуттєва і оригінальна картина заснована на біографічній книзі Хейдена Еррери.

Головну роль в ній виконала мексикансько-американська актриса Сальма Хайек, яка неймовірно органічно вписалася в нестандартний вигляд художниці і чудово виконала таку складну роль.

«Евіта» (1996)

Історія актриси Еви Дуарте, яка сталадуховним лідером нації, але не змогла утримати себе і коханого на гребені народної любові. Картина чудово малює реалістичні образи головних героїв, показуючи одночасно їх добродіяння і жорстокість, щедрість і невгамовну владність.

Роль Еви Дуарте дісталася американській поп-зірці Мадонні, яка з успіхом довела, що талановита і на сцені, і в кіно.

«Королева» (2005)

Фільм розповідає про кілька днів з життякоролівської сім'ї в період найбільш важких для неї випробувань - призначення нового прем'єр-міністра і скандалу навколо смерті принцеси Діани. Примітним є те, що фільм розповідає історію від особи британської королеви і показує її як людину суворого, але аж ніяк не байдужого.

Роль правительки у фільмі з гідністю виконала прекрасна англійська актриса Хелен Міррен.