5 П'ять популярних закладів львова

Львів - це чарівний місто на Західній Україні. Якщо ви побуваєте тут раз, ви неодмінно повернетеся знову, тому що частинка вашого серця назавжди залишиться разом з цим містом. Неймовірно красивий, розмірений, ставний містощороку притягує до себе величезну кількість туристів не тільки з України, а й з інших країн. Якщо ви живете в Україні, то від Львова вас може відокремлювати відстань, яку можна подолати на автобусі або поїзді. Не потрібно оформляти загранпоспорт, візу та інші документи. Неймовірна краса знаходиться зовсім поруч! Куди ж сходити у Львові?

1. «Львівська копальня кави» - це найбільша заклад у Львові. Це кафе розташовується в серці старого Львова, в самому центрі - на Площі Ринок. Саме в цьому закладі ви зможете ознайомитися з кавовими традиціями міста, опуститися в шахту, в якій видобувається кави, запастися сувенірами. Природно, не можна піти звідси, не скуштувавши фірмовий запаяний кави. Офіціант принесе вам ароматний напій з пінкою в залізній гуртку. Зверху на пінку посипаний тростинний цукор, який при вас підпалить спеціальною лампою, розплавиться і перетвориться на карамель. Вам варто лише почекати хвилинку, з'їсти цю смачну шапочку і насолодитися неймовірно смачною кавою. Ви можете замовити напій з лікером або без - на вибір. Також до кави є вибір десертів. Рекомендуємо спробувати штрудель.

2. «Львівські пляцки». Це милий заклад також розташовується на центральній площі міста. Воно невелике, і в ньому завжди є черга. Але повірте, її варто вистояти для того, щоб спробувати запаморочливі сирники і штруделі. Ви також зможете поспостерігати, як кондитер готує ці десерти - в кафе є відкрита вітрина. Для любителів солоних штруделів також є асортимент. Також ви можете замовити каву або чай, холодні напої. А добавки-соуси до штрудель надаються вам безкоштовно.

3. «Львівська майстерня шоколаду». З моменту відкриття цього закладу вважається одним з найпопулярніших серед туристів. Якщо ви ласун, вам тут точно сподобається! Величезний асортимент цукерок, шоколадок, паст, карамелі - і все це зроблено вручну. Неймовірне місце, в якому стоїть дивовижний запах шоколаду. Відчуйте тут весь затишок міста. І, звичайно ж, нікуди без кави і сувенірів! Неодмінно загляньте на сербську вулицю!

4. «Криївка». Навіть ті, хто жодного разу не був у Львові, знають про цей заклад. Воно є своєрідною візиткою міста, однією з перших асоціацій зі Львовом. Таємниче підпільне кафе знаходиться за адресою Площа Ринок, 14.Заведеніе виконано в стилі підпільного штабу повстанської армії. На вході вас зустріне військовий і попросить назвати пароль. Як тільки ви опинитеся всередині, ви зможете покуштувати страви української кухні з оригінальними назвами і яскравою подачею.

5. «Ресторація м'яса і справедливості». Якщо ви любите м'ясо, то вам точно сюди! Відправляйтеся на вулицю Валову, 20. Тут є відкрита кухня, на якій при вас обсмажують м'ясо. Запаморочливий аромат не відпустить вас, поки ви не наїлися! До речі, дане місце стилізовано під тортур. Відвідувачів розважає аніматор-кат. Також ви можете розглянути різноманітні знаряддя тортур.