Нове життя старих пнів: 10 дивовижних створінь

Право на другий шанс мають всі, навіть старі пні. Частина дерева, здавалося б, вже ні на що не годна, в умілих руках може перетворитися на справжній витвір мистецтва. Ось кілька ідей для бажаючих стати ближче до природи.

1.

Прикраса дитячого майданчика

Почнемо з простого. Якщо у вас є пензлик і банку фарби, не полінуйтеся ось так веселенько прикрасити корчі. Вони прекрасно впишуться на будь-якому дворику або навіть стануть його родзинкою. Особливо гарні такі корчі для прикраси дитячих майданчиків. Будьте впевнені, дітлахи оцінять цих персонажів. Та й ваш настрій покращиться.

2.

Оформлення для дачної ділянки

Для створення такого симпатичного товариша всезасоби хороші: старе взуття, шнурки, посуд, дитячі іграшки. Загалом, все, чого не шкода. Годинку роботи - і ви вже не впізнаєте в цьому суть, мило виглядає з-за зелені, старий пеньок.

3.

Клумба для квітів або ваза

У старі пні можна посадити квіти. Така композиція виглядає куди більш оригінально, ніж звична для нас клумба. Природно, така підставка набагато дешевше, ніж куплена в магазині. Та й виглядає вона набагато природніше. Прекрасним доповненням стануть звичайні або привезені з моря камені, булижники, декоративний мох.

4.

дачні стільці

Якщо вам хочеться бути ще ближче до природи,можна замінити стільці на пеньки. Пам'ятайте, що вони стали в нагоді під часом походу на пікнік всією сім'єю? Те ж саме можна влаштувати і вдома або на дачі. Для зручності до сидіння можна прикріпити подушечки або ж перила від старих стільців.

5.

Оригінальна крісло

Якщо ж ви (ваш чоловік, брат, двоюрідна тітка) -майстер на всі руки, і вам не чужа робота з пилкою, молотком і іншими інструментами, спробуйте створити ось таке незвичайне крісло. Зрештою, зараз в моді екологічно чисті меблі. А такого крісла, будьте впевнені, ви не побачите ні в кого зі знайомих (хіба що, хтось подвір'я у вас ідею).

Ще п'ять унікальних ідей на другій сторінці

</ P>