8 Небезпечних інгредієнтів в засобах по догляду за шкірою

Якщо ми будемо продовжувати купувати засоби,приносять нам шкоду, виробники будуть продовжувати їх випускати. Це замкнуте коло: попит народжує пропозицію. Настала пора саме нам сказати своє вагоме споживче «Ні!» Косметичним засобам, що містить небезпечні інгредієнти. Прокрутіть цей список, щоб переконатися, що ви знаєте ворога в обличчя.

1.

парабени

Ці речовини є потенційними інгібіторами(Гнобителі) ендокринної системи і імітаторами естрогену, які своїм впливом збільшують ризик розвитку раку молочної залози. Для чого ж тоді виробники настільки завзято додають ці речовини в більшість косметичних засобів, зволожуючих кремів і піни для гоління? Тому що вони прекрасні консерванти. Позиція виробників непохитна, вони вважають, що на сьогоднішній день у покупців немає ніяких підстав турбуватися на рахунок засобів, що містять парабени, тим не менш, вони обіцяють продовжити досліджувати негативні впливи інгредієнта на організм людини. Ви маєте право продовжувати користуватися подібними засобами, але чи не краще убезпечити себе, ніж стати черговою жертвою?

2.

сульфати

Швидше за все, всі ваші пінні коштимістять лаурилсульфат: шампуні, гелі, піни, мило і т.п. Але для ряду людей, вміст цієї речовини може призвести до цілого ряду алергічних проявів від легкої висипу до повномасштабної кропив'янки, головного болю, набряку гортані. Іноді подібні симптоми розвиваються з плином часу. Невже ваша шкіра і голова настільки брудні, щоб використовувати інгредієнти, які застосовуються в автомийках? Будьте добрішими до свого волосся і тіла, вибирайте миючі засоби без яких би то ні було сульфатів.

3.

Синтетичні барвники та ароматизатори

Ці продукти часто використані з продуктівтваринного походження, що особливо важливо для людей. Провідних вегетаріанський спосіб життя. Але і всі інші повинні знати, що ці інгредієнти є сильними алергенами.

4.

Виробництво продуктів нафтоперероблення

Виробники запевняють, що хімічні маслазволожують ваше тіло, губи і все інше, тому вони включають нафтохімію в блиск для губ, зволожуючих крем ... Чи логічно це? Насправді хімічні масла заважають вашій шкірі виробляти власну вологу, порушуючи тим самим водний баланс. У поєднанні з впливом сонця це призводить до зневоднення і розтріскування. Що ви робите в результаті? Ще більше користуєтеся зволожуючими засобами на основі нафтопродуктів. Відчуваєте? Виробникам це вигідно чим більше ви ними користуєтеся, тим сильніше в них потребу.

5.

фталати

З огляду на те, що фталати були заборонені в Європідля виготовлення іграшок, ми, нічтоже сумнящеся, включаємо їх в цей список. Запевнення виробників в абсолютній безпеці цих інгредієнтів під великим питанням.

6.

ГМО

Генетично модифіковані організми досіє в повному обсязі вивченими. Навряд чи вам може пошкодити такий продукт, як, скажімо, генно-модифікований крохмаль, але все ж краще віддати перевагу натуральним засобам і продуктам, які виросли без втручання мікробіологів.

7.

триклозан

За своєю суттю - це антибактеріальний компонент,іншими словами антибіотик, який додається в засоби краси для блокади розвитку хвороботворних бактерій. Але останнім часом вчені сильно стурбовані нашим надмірним захопленням всілякими антибактеріальними засобами. Причиною занепокоєння є те, що бактерії адаптуються до будь-яких антибіотиків і в результаті народжується нове покоління бактерій, більш стійких і агресивних. Навіть лікарі стали призначати їх з обережністю Але ми, споживачі, постійно щось знезаражуємо: носимо з собою антибактеріальні серветки, миємо руки антисептичними гелями, вичищаємо будинок агресивних хімією і навіть купуємо косметикою з додаванням триклозану. Якщо ви турбуєтеся про мікроби, які живуть у вашій туші, підіть іншим шляхом - просто викиньте її, але не купуйте туш з триклозаном.

8.

формальдегід

Вже доведено, що використання цієї речовини вприміщенні негативно впливає на якість повітря, яким ми дихаємо. Так з якого дива ми наносимо його на тіло? Подивіться на етикетку будь-якого з ваших лаків для нігтів, ця речовина, напевно, є там. Використання формальдегіду в косметиці заборонено в Японії та Швеції, але ми все ще використовуємо його, хоча очевидно, що це сильна отрута, якого слід уникати.

Отже, ви довіряєте всім цим огиднимінгредієнтів і наносите їх на своє обличчя і тіло? Це небезпечно не тільки для нашої шкіри, але і для навколишнього середовища! Тепер ви знаєте, чого уникати в складі косметичних засобів. Який продукт лякає вас найбільше? Чому з цього списку ви не дозволите більше ніколи перебувати в ваших засобах по догляду за шкірою?

</ P>