Google починає тестування своїх «очок розширеної реальності»

Якщо в найближчі місяці ви побачите когось в дивних окулярах з дизайном як в фантастичних блокбастерах, не дивуйтеся: можливо, це співробітник Google, яка тестує новинку своєї компанії ...

Google представив опис своєї секретної розробки під назвою «проекційні окуляри». Це перше в своєму роді винахід компанії.

У продажу цього ультрапродвінутого девайса ще немає - спочатку Google проведе тестування потенційними користувачами.

"Ми ділимося цією інформацією для того, щоб почати діалог і дізнатися вашу думку, яким ми дуже дорожимо, - зазначив один із співробітників компанії.

Окуляри можуть передавати інформацію лінз, а такождозволяють відправляти і отримувати повідомлення за допомогою голосових команд. Також в пристрої є вбудована камера - для запису відео і фотографування.

Відео, яке представив Google (див. нижче), демонструє деякі можливості «проекційних очок». Людина ходить по вулицях Нью-Йорка, спілкуючись з друзями, переглядаючи карти, різну інформацію, роблячи знімки. Закінчується ролик відеочатом з дівчиною, на тлі заходу. І все це бачиться через «окуляри для розширення реальності» ...

Пристрій виглядає дуже елегантно, проте в розробці є дюжини інших його форм і модифікацій, причому деякі з різновидів призначаються для носіння поверх звичайних окулярів.

Винахід фактично звільняє людейвід «технозавісімості». «Якщо я хочу зробити фото, мені не потрібно лізти в кишеню за телефоном: я просто натискаю кнопку вгорі очок - і все», - каже одна людина, яка вже випробував прототип новинки на собі.

«Проекційні окуляри» - це тільки одна з безлічі розробок, над якими працюють зараз інженери і вчені «Google X» - секретної лабораторії.

</ P>