10 Самих модних кольорів майбутнього літа

Літо - це час кольору, яскравого і феєричного, абоніжного, привабливої ​​і спокійного. Перед тим як відправитися на шопінг і оновити гардероб, рекомендується дізнатися, які ж кольору увійшли в модний топ сезону.

1. Лососевий і кораловий

Ніжні рожеві будуть особливо актуальними. Дуже теплий відтінок, має ледь помітний жовтуватий відлив, прекрасно доповнює всілякі драпірування і м'які тканини.

2. Бургунді

Цей колір більш насичений, ніж класичнийбордо, тому виглядає він трохи по-осінньому. Однак саме він відкриває топи модних відтінків літа. Особливо актуальні спокусливі вечірні сукні в даному колірному рішенні.

3. Індиго

Теж неймовірно розкішний і глибокий колір, але вже в синій гамі. Дозволяє заграти по-новому і матовим, і глянсовим тканинам. Прикрашає брючні костюми, сукні несуворого крою.

4. Темно-бірюзовий

Приголомшливо красивий відтінок, який представляє собою щось середнє між класичним бірюзовим і смарагдовим. Прекрасно змориться разом з контрастним декором і матеріалами, що мають виражені фактури.

5. Персиковий

Дуже ніжний колір, який може виступати в якості нейтрального. Може бути і головним в образі, і доповненням до більш помітним відтінкам.

6. сірувато-коричневий

Актуальний і спокійний димчастий відтінок коричневого. Прикрашає милі літні сукні, кардигани для прохолодних вечорів і класичні сумки.

7. «Місячний камінь»

Цей красивий колір з поетичною назвою є чимось середнім між цианом і бірюзою. Особливо вражаюче виглядає на мереживі і шкірі.

8. Сіро-лавандовий

Ніжний, повітряний, і в той же час практичний і неповторний колір. Ніжний і неоднозначний колір фіолетового активно прикрашає сукні в пайєтках і всілякі мерехтливі матеріали.

9. Крем-брюле

Ніжно-жовтий виглядає дуже мило і розкішно, має легкий наліт винтажа і може виступати альтернативою класичному білому.

10. «Перванш»

Інакше цей колір можна охарактеризувати як барвінковий. Зараз він став гідною альтернативою квітам електрик і ультрамарин. Ідеальний для поєднання декількох текстур.