8 Незвичайних підказок для батьків

Напевно, кожному з батьків хотілося б мати звідунікальних підказок, які допомагали б спілкуватися з діточками. І ось блогер на ім'я Джоанна Годдар вирішила зібрати у своїй спільноті поради від батьків з великим досвідом. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими з них!

1. Вам напевно знайомі ці моторошні бої з дитиною за те, щоб нарешті надіти на нього курточку. Малюк пручається, вередує. Замість того, щоб говорити: «Ну одягни, будь ласка. Куртку, на вулиці ж холодно! », Просто скажіть малюкові:« Витягни руки ». Після того, як він виконає прохання - надягайте курточку.

2. Як би ви не були зайняті, постарайтеся завжди знаходити час для дитини. Приходячи з роботи, приділіть увагу чаду. Проведете ви з ним 10 хвилин або ж годину - залежить тільки від вашої завантаженості. Але показати дитині готовність поспілкуватися, розпитати його про те, як у нього справи, що нового відбулося за день - це необхідно. Проводьте час з малюком якісно, ​​навіть якщо у вас його мало. За іронією долі дітям самим часто не вистачає часу на те, щоб базікати з батьками - вони занадто захоплені грою або роблять уроки. Але для них неймовірно важливо відчувати батьківське участь. Така практика допоможе вам встановити довірчі відносини з дитиною, що позитивно позначиться на всьому вашому спілкуванні.

3. Ваша дитина не любить їсти овочі? Але ви воюєте з ним, адже розумієте, що така корисна їжа малюкові необхідна. Для того, щоб малюк добровільно їв овочі, запропонуйте йому піти на вихідних з вами на ринок, і дайте можливість вибрати два будь-яких овоча. Удома він матиме можливість покуштувати те, що вибрав. Шукайте нові цікаві рецепти страв, які сподобалися б дитині. Ви можете навіть разом приготувати їх.

4. Якщо дитина вередує від того, що йому не подобається довго ходити, ви можете запропонувати йому йти по-новому. Наприклад, марширувати, скакати як жаба або ходити в развалку - як пінгвін.

5. Ви напевно помітили, що діти не особливо люблять прибирати у своїй кімнаті, але з радістю прагнуть допомогти батькам з дорослими обов'язками - пропилососити, витягнути речі з пральної машини і т.п. Вам залишається з'ясувати, що є цікавим для вашого карапуза. Давайте йому невеликі доручення. Наприклад, розкласти шкарпетки по парах або протерти пил - дитина буде тільки радий. До речі, це може бути корисним тоді, коли завдань по дому для чада немає, але вам дуже потрібно звільнити хвилин 15-20 на себе. Попросіть дитину зробити щось, наприклад, перекласти речі з однієї полички на іншу. Яким би дивним не було доручення, вам варто давати його серйозним голосом.

6. Придумайте певний день, в який ви будете давати дитині цукерки або будь-які інші ласощі. Коли чадо буде вас просити дати йому перед обідом солодкість, ви зможете нагадати йому: «Малюк, ми їмо цукерки по п'ятницях».

7. Секундомір служить для дітей прекрасним мотиватором в ситуаціях, коли потрібно зібратися, докушать, провести прибирання в своїй кімнаті - зробити що завгодно швидше.

8. Якщо вам має бути тривала поїздка в автобусі або переліт в літаку з дітьми, краще батькам брати квитки в різних місцях - одне близько дітей, а друге - трохи подалі. Так дорослі зможуть мінятися місцями кожну годину-півтора, і подорож пройде значно легше для всіх.