Актуальні тренди зимового верхнього одягу

Зимова верхній одяг - це феєрія не тільки тепла і затишку, але і неповторного стилю. Дизайнери в черговий раз дивують нас нетривіальними рішеннями, так чи інакше знаходять свою аудиторію. Якщо ви як раз надумався відправитися за новим пальто або шубкою, наш гід модного верхнього одягу буде для вас дуже до речі.

1. Етнічні мотиви

Вони представлені незвичайними характерними принтамина пальто і куртках, а також сміливими фасонами пончо і дублянок. Тут етно тісно межує з бохо. Як не крути, бажання людини періодично повертатися до витоків бере своє.

2. Вікторіанський стиль

Привертає неймовірною жіночністю. Плащі й пальто доповнюються високими комірами, декоруються різними нашивками і брошками.

3. Яскраві шуби

Шуба стає незамінною, як тільки настаєзима. Незважаючи на те, що хутряні вироби самі по собі виглядають шикарно, в цьому сезоні дизайнери вирішили розбавити їх соковитими і яскравими тонами, зовсім не зимовими, але, тим не менш, чудово зігріваючими.

4. Строго і по-діловому

Для бізнес-леді, що віддають перевагу класику,пропонуються строгі і лаконічні, одночасно неймовірно елегантні моделі пальто і курток, що підтверджують ваше почуття стилю і вміння домагатися поставлених цілей.

5. Назад в 70-е

Об'ємні пальто, що поєднують чоловічий крій і дивно жіночні принти, куртки тих же мотивів - стиль 70-х знову не на жарт надихає дизайнерів.

6. Геометрія

Геометричні принти і конструкції прикрашають масу зимових моделей верхнього одягу. І не дарма - таке рішення завжди виглядає стильно.

7. Стьобаний стиль

Стьобані пуховики - цене тільки практично, але ще і модно. Ну, а при найскладніших погодних умовах така модель і зовсім незамінна.

8. У стилі байкерів

Байкерський стиль знову в тренді. Він втілюється у вигляді улюблених нами косух, однак доповнених елементами більш жіночними і елегантними.