Як мотивувати себе до схуднення?

Уже минуло майже два місяці з моменту настанняНового року, а ви не скинули жодного кілограма, хоча урочисто давали собі обіцянку, що почнете нове життя і станете займатися спортом, перейдете на правильне харчування, назавжди відмовитеся від шкідливої ​​їжі? Швидше за все, справа у відсутності мотивації. Без неї нам не хочеться нічого робити. Але ми розповімо вам, як мотивувати себе до схуднення, щоб ви втілили всі свої мрії в реальність!

1. Трохи візуалізації ... або багато! Уявіть, як би ви хотіли виглядати через деякий час, після того, як змініть свій спосіб життя. Знайдіть фото тієї фігури, яку вважаєте своїм ідеалом. Це може бути актриса, співачка або навіть ваша знайома жінка. Збережіть ці фото собі в папку на телефоні або комп'ютері, заведіть блокнот, куди б ви клеїли мотивують зображення, повісьте в спальні колаж ... Варіантів для того, щоб візуалізувати ваше прагнення, досить багато. Вибирайте той, який найбільше вам підходить, або комбінуйте відразу кілька. Нехай ваш ідеал надихає вас, де б ви не знаходилися!

2. Сфотографуйте себе. Ви також можете зберігати фото в електронному варіанті або роздрукувати його. Сфотографуйте в білизні або в купальнику. Не варто втягувати живіт або приймати вигідну позицію, яка приховає ваші недоліки. Це фото не побачить ніхто, крім вас, тому ви можете бути чесною. Робіть таке фото хоча б раз на місяць. Можете бути впевнені, що ні ваги покажуть вам результати ваших старань кращим чином, а саме фотографії.

3. Навчіться відмовляти. Коли трапляється якесь свято або корпоратив, зазвичай тут вся дієта і закінчується. Родичі та колеги переконують вас наїстися шкідливої ​​їжі, обіцяючи, що «від одного шматочка нічого не буде». Навчіться відмовлятися. Якщо ви йдете в кафе з друзями, ви не обов'язково будете голодувати. Замовте собі корисну їжу - наприклад, салат, запечене м'ясо або щось в цьому роді. Не варто йти на поводу у тих, хто агітує вас відмовитися від свого починання.

4. Геть нудні заняття. Для того щоб схуднути, вам не обов'язково кожен день відвідувати спортзал. Відмовтеся від рутини і робіть те, що приносить вам приємні емоції. Наприклад, запишіться на танці, в басейн, катайтеся на велосипеді. Чергуйте це зі звичайними заняттями в залі. Так ви отримаєте більш сприятливий ефект без примусів.

5. Знайдіть однодумців. Спілкуйтеся з людьми, які обрали той же шлях, що і ви, які дотримуються правильного способу життя і вже досягли якихось результатів, можуть поділитися з вами порадами або надихнути своїми результатами. Якщо серед ваших знайомих таких немає, то ви можете знайти однодумців в соціальних мережах. Дивіться канали блогерів, які розповідають про те, як змінилося їхнє життя, діляться досвідом. Це буде для вас безцінним джерелом хороших вражень, мотивації і корисних знань!

6. Хваліть себе за досягнення. Заведіть собі скарбничку, в яку ви будете кидати винагороду за свої успіхи - за прояв сили волі, за те, що відмовилися від цукерок або проїхали на велосипеді більше, ніж планували. А раз на тиждень забирайте суму зі скарбнички і витрачайте на приємні речі: манікюр, укладку або якусь покупку.