Чи можна схуднути, займаючись на тренажерах?

Існує думка, що, займаючись в залі, можнатільки збільшити обсяг м'язів і, відповідно, тіла, що не позбувшись від шару жиру. Але це помилка. У нашій статті ми допоможемо вам розібратися, що до чого і пояснимо, як же можна схуднути, займаючись на тренажерах.

Тренування на кожного діє по-різному. Так, багато тренерів стверджують, що якщо займатися тільки силовими вправами, то не може йти мови про те, щоб скинути зайву вагу. Але трапляються випадки, коли люди скидали досить велика кількість кілограмів за рік. Головне - почати займатися регулярно і стежити за тим, як реагує ваш організм. Варто підлаштовуватися у виборі програми тільки під себе. Звичайно, краще перед початком тренувань проконсультуватися з професіоналом, який розпише вам програму вправ, спрямованих на досягнення поставленої вами мети, але сліпо слідувати програмі не варто. Ваш організм сам підкаже, скільки навантаження йому дати. Прислухайтеся до свого тіла!

Не уникайте кардіонагрузок! Перед початком силового тренування розімніть на біговій доріжці, степпере, орбітрек, велотренажері - що вашій душі завгодно. Така розминка вас розігріє, регулярні заняття на кардіотренажерах укріплять серцево-судинну систему, приведуть м'язи в тонус, зроблять шкіру більш пружною. Після закінчення силових занять теж приділіть час кардіонавантаження. Влітку хорошою альтернативою бігу може стати плавання. Можна плавати в річці, озері або купити абонемент в басейн.

Дотримуйтеся дієти. Ви можете до сьомого поту займатися в залі, але потім приходити і заповнювати рівень втрачених калорій, при цьому від тренувань потрібного результату не буде! Слідкуйте за харчуванням, перейдіть на правильне. Підраховуйте калорії. Коли починаєте тренуватися, трохи зменшіть кількість споживаних калорій. До речі, стежте і за тим, що ви з'їдаєте. Наприклад, ви поставили для себе ліміт - 1000 ккал в день. Ви можете з'їсти на них тарілку супу, кашу, фрукти, овочі, шматочок м'яса. А можете з'їсти пачку чіпсів і запити колою, наприклад, або з'їсти смажену картоплю і грамів 100 цукерок. Калорійність одна і та ж, але не думайте, що при другому варіанті харчування ви зможете скинути вагу. Важливо не тільки кількість, але і якість споживаної їжі.


Дотримуйтесь в тренуваннях баланс! Якщо ви робите акцент на силові вправи, ваша вага збільшується за рахунок приросту м'язів, жир нікуди не дівається. Коли ви займаєтеся тільки кардіотренуваннями, йде і жир, і м'язова маса. Отже, потрібно збалансувати тренування так, щоб ви втрачали жировий прошарок і набували красивий рельєф тіла за рахунок м'язів. Не лякайтеся, якщо при цьому вага залишиться колишнім. Це дуже просто пояснити: м'язи важче жиру.

Головне, не бійтеся займатися в залі! Жінки можуть побоюватися силових навантажень, так як хочуть бути жіночними, а не «перекачані». Але ми запевняємо, що при грамотному поєднанні навантажень, правильне харчування і регулярних тренуваннях ви зможете домогтися гарних результатів! Уперед за красивим тілом!