Настільний деревце для підзарядки електронних пристроїв

Створений французьким винахідником Вів'єн Міллером (Vivien Muller) концепт зарядки для гаджетів нарешті знайшов своє реальне втілення в пристрої, стилізованому під деревце бонсай.

Три роки Вів'єн працював над удосконаленнямсвого винаходу, намагаючись зробити його доступним і привабливим для людей. Так, в процесі цієї роботи срібне покриття замінили на білий матеріал з ефектом скульптурного мармуру, а зі стовбура деревця «виросли» 27 гілок з фіолетовими листям на кінцях, які представляють собою сонячні батареї, виготовлені з аморфного кремнію. Саме дерево, назване Electree, встановили на шкатулку, в якій зберігається акумулятор з накопиченої енергією. Підстава зручно використовувати при підзарядці пристроїв.

Дизайн дерева можна змінювати, повертаючи гілки врізні боки і створюючи унікальний профіль крони. Electree ще не надійшли в масове виробництво, але їх вже зараз можна замовити за 400 у.о. Виробники обіцяють, що перші 400 замовників отримають свої бонсай-підзарядки до нового року.

Що стосується Вівьена Міллера, він незупиняється на досягнутому і планує створити подібні девайси для міських вулиць. Такі дерева в збільшеному вигляді можуть служити не тільки громадським місцем для підзарядки електронних пристроїв, але і просто висвітлювати вулицю.