Навіщо потрібні альгінатние маски?

Напевно ви чули про це чудодійнийкосметичному продукті, а якщо немає - саме час ознайомитися. Ми розповімо вам, що він із себе представляє, як його слід застосовувати, а головне - для чого.

Що таке альгінатна маска?

Альгінатна маска продається у вигляді потовченогопорошку, який перед використанням потрібно розвести водою. Основним і відмітним інгредієнтом є альгінова кислота, а точніше морські водорості, в яких вона міститься.

Сама речовина під назвою альгінат було відкрито в 1981 році англійським біохіміком Муром Стенфордом - він мав намір добути з водоростей йод, а знайшов щось більш цікаве, але не менш корисне.

Як користуватися альгинатной маскою?

Як ми вже згадали, порошок маски потрібнорозбавити невеликою кількістю води - кислота і її солі можуть утримувати велику кількість молекул рідини, а тому перетворюється готова маска не в кашку, а в гель.Он застигає на шкірі щільним шаром протягом декількох хвилин.

На дотик готова маска нагадує гуму - вонавологонепроникна і має подібну гумі пружну структуру. За рахунок щільного прилягання, всі корисні речовини з маски потрапляють прямо в шкіру і проникають досить глибоко.

Знімати маску необхідно через 15 хвилин після нанесення. Робити це потрібно акуратно, повільними рухами від підборіддя до чола.

Перевагою альгинатной маски є те, що вона безболісно і легко відділяється від шкіри, не ушкоджуючи її, і не прилипає ні до самого епідермісу, ні до волосся.

При бажанні і необхідності альгинатную маску можна наносити на губи - після неї вам не буде потрібно ні спеціальний скраб, ні пом'якшувальний бальзам.

ефект процедури

Ви здивуєтеся, виявивши, що нанесення маскирівносильно циклу салонних процедур - після неї пори звужуються і освітлюються, а сама шкіра так і світиться здоров'ям і чистотою. Ви не побачите ні блідості, ні слідів втоми, ні почервоніння - цей косметичний продукт просто творить чудеса.

Дерматологи і косметологи рекомендують альгінатниемаски в якості лікувального курсу для тих, хто страждає через серйозних проблем зі шкірою. Вона відмінно справляється з лущення, тьмяністю і навіть зморшками.

Втім для власниць будь-якої шкіри, якпроблемної, так і немає, буде дуже корисним застосовувати маску раз на тиждень, особливо вона краща перед важливими заходами. Самі посудіть, всього 15 хвилин - і ваша шкіра буде виглядати просто чудово!