Базилік - дивовижна пряна травичка

... І взяв одну з них, красиву особою, знасурьмленнимі очима і чорним волоссям і злегка розкритими вустами і сходяться бровами, і вона була досконала по красі і походила на ніжну гілка або стебло базиліка і приголомшувала і бентежила розум ... (Казки 1001 ночі).

Базилік настільки давно був відзначенийлюдством, що зараз вже складно сказати, де його батьківщина. І сьогодні батьківщиною можна вважати Індію, Південну Азію, Африку, Єгипет і острови Тихого океану. В Європу прянощі потрапила порівняно недавно, в XVI столітті. Завдяки своєму аромату він відразу завоював симпатію. Ці прянощі вважалася гідною королів. Звідси і назва: з грецького basilikos - царський. Але шлях її був не так легкий.

У стравах смак базиліка проявляється не відразу, і вперші хвилини може здатися гіркоту, але після буде чудове солодкувате післясмак. Деякі сорти цієї пряності нагадують мускатний горіх або гвоздику. У свіжому або висушеному вигляді базилік застосовується в кухнях абсолютно різних країн: грецької, французької, італійської, кухнях народів Кавказу і т.д.

Багато, звичайно ж, пов'язують цю рослину більшез італійською кухнею, ніж з іншими. Але тут слід враховувати деякі традиції: в італійській кухні традиційно використовують зелений базилік, а ось фіолетовий і його різновиди більше притаманні кавказьких народів.

З чим поєднується базилік?

Друга назва цієї приправи - «томатнапряність ». Базилік ідеально поєднується з цим овочем і з усіма стравами, які його містять. Так само доповнить зелені салати, супи, страви з яйцями, наприклад, омлети, а також з сиром, м'ясом, особливо бараниною. Базилік в будь-якому вигляді використовується при приготуванні кетчупів, соусів і всіляких підлив.

Варто відзначити, що сушене листя базиліка більше підходять при приготуванні ковбас, покращують смак паштетів, риби, в соліннях. А ось свіже листя навпаки, більш гармонійні з овочами.

Складно уявити більш універсальну пряність,яка підходила б і до м'яса, до морепродуктів, і до овочів, і навіть солодощів. В Азербайджані цими ароматними листя приправляють десертні напої, а в Узбекистані часто додають гілочку в чай.

Якщо у вас раптом не виявилося перцю, то його можна замінити, змішавши сухі листочки базиліка з розмарином. Додавши таке «перцем» страви з крабів можна відкрити для себе його нові смакові боку.

Якщо базилік поєднувати з чабером, то можна посилити гостроту страви. Дуже дружний союз базиліка з петрушкою, коріандром, естрагоном і м'ятою.

Додаючи його в страви, слід враховувати сильнийаромат. Звичайно ж, всі орієнтуються на свої смакові переваги, але існує приблизна норма закладки на порцію (г): 2-10 якщо це свіже листя і 0,3-0,8 сушених.

Базилік як ліки

Якщо ж говорити про лікарські властивостібазиліка, то він має протизапальні, спазмолітичні діями, збуджує апетит і тонізує органи травлення. Застосовують його і при застудах, настій трави знижує температуру. Також базилік розслабляє нервову систему, знімає напругу, усуває безсоння. Були доведені його репеллентние властивості. Тобто ефірні масла цієї рослини здатні відлякувати комах. Висновок учених заснований на вивченні культури африканських племен в Кенії. В рамках програми боротьби з малярією в Інституті фізіології та екології комах в Найробі.

Сподіваюся, ця інформація переконала вас уунікальності та універсальності цієї чудової рослини. Але ця рослина прекрасно ще й тим, що його легко можна вирощувати як горшкові культуру і таким чином мати цілий рік свіжі і ароматні листочки. Його легко виростити з насіння, але зараз можна замість насіння використовувати метод живцювання. Для цього необхідно просто поставити свіжі гілки в воду і через деякий час (приблизно 5-7 днів) в воді з'являться перші корінці. Трохи почекати, щоб вони каліцтва і можна висаджувати в горщик.