Ідеї ​​для дитячої кімнати: 7 забавних способів організувати простір

Якщо ви мама, то напевно у вашому будинку зовсім особлива атмосфера: яскрава, завзята і навіть трохи божевільна, оскільки діти - народ невтомний, веселий і непередбачуваний. Наше завдання - максимально ефективно організуватипростір в житловому приміщенні для своєї дитини і для себе, проявляючи при цьому фантазію, креатив і любов до синові чи доньці. Адже що може бути приємніше для матері, ніж щаслива дитина? Деякі ідеї дозволять вам зробити дитячу кімнату максимально затишній, теплій і привабливою для вашої дитини, і при цьому втілення цих ідей в реальність зовсім не вимагає фінансових вкладень: трохи творчості і витраченого часу буде цілком достатньо.

1.

Використовуйте найзвичайніші речі

У дитячій кімнаті часто не вистачаєпростору: місця мало, а речей більш ніж достатньо. Ось і доводиться часом не дуже акуратно намагатися знайти кожному предмету своє місце, що виходить не завжди і може привести до ще більшого хаосу. Іноді рішенням проблеми можуть стати самі банальні предмети: наприклад, красиву коробку або пластиковий контейнер можна застосовувати для зберігання найбільш часто надягають речей вашої дитини, а стара скриня, який ви давно збиралися викинути, можна моментально перетворити за допомогою фарб і декору, і віддати йому роль сховища одежинок для нарядів дочкиной ляльки. Ідей безліч і втілити їх в реальність не так вже й складно - це можна зробити весело і ефективно.

2.

Жаба для дрібниць

Діти, особливо в дошкільному віці, шаленолюблять шукати і колекціонувати різні дрібні предмети: гудзики, камінчики, квіточки і так далі - речі, які для нас по суті не уявляють жодного значення, але ось для дитини це цілий світ. Забавна жаба зі звичайної пластикової пляшки зеленого відтінку стане зручним рішенням, для зберігання всього цього міні-пишноти. Зробити її дуже просто: для цього вам потрібно два однакових денця від пляшок з'єднати між собою за допомогою невеликих отворів. Основна робота зроблена, а тепер створіть вашої жабі чарівні очки, вушка та інші елементи. Зробіть її веселою і позитивною, щоб при одному погляді на неї настрій у дитини поліпшувалося.

3.

Де зберігати іграшки?

Часто дитяча кімната переповнена іграшками. Вони можуть валятися всюди, де тільки можна, створюючи часом чималий хаос. Щоб впорядкувати простір, ви можете придбати спеціальний кошик для іграшок, які продаються в дитячому магазині, або ж створити її самостійно. Використовувати для цього можна самий звичайний мішок, прикрасивши його так, щоб він ідеально вписався в інтер'єр дитячої. Тепер все звірятка вашої дитини будуть знаходитися в одному місці і в приємному товаристві один одного.

Продовження на другій сторінці ...