Колекція літніх суконь від versace весна-літо 2012

Як ми вже писали, основними тенденціями сезону весна-літо 2012 є плісировані спідниці, короткі шорти,

морська тематика, білий колір і пастельні відтінки, аплікація і клепочное декор. Подивіться, як втілює must have сезону будинок Versace.

Короткі шорти

Як ми вже писали, короткі шорти в цьому році - хіт сезону, вони з'являються в багатьох колекціях, будинок

Versace не виняток. Шорти обов'язково повинні бути з високою талією, практично повністю закривають пупок. Носити їх рекомендується з модними короткими топами і укороченими піджаками.

У цій моделі використані відразу три тенденції сезону - короткі шорти, пастельна палітра і морська тематика. Що ж, для відпустки - ідеальний варіант!
Плісирована спідниця
Летючі плісировані спідниці і в цьому сезонізалишаються на піку популярності. Будинок Versace пропонує кілька варіантів використання плісе в моделях одягу. По-перше, сама по собі плісирована спідниця - це модно, елегантно, легко і летучо. По-друге, плісе - як елемент декору для суворого костюма або річного плтья.
Обидва сукні демонструють основні тенденції теплого сезону: використання плісіірованной обробки, пастельні відтінки, простоту крою, модні клепки.
Як ми вже писали. білий колір також є фаворитом в цьому році. У моделі цієї сукні представлена ​​плісировка, мінімалізм, модний білий колір і родзинка у вигляді пояса з клепок.
морська тематика
Відразу кілька найвпливовіших будинків модипредставили в своїх колекціях тему моря. Versace використовує райдужні принти у вигляді черепашок. морських зірок, водоростей, русалочек ... Все це в приглушених пастельних відтінках. Подекуди ефект хітової речі посилюється за допомогою плісировки, або клепок, або спортивних елементів ...
У цій моделі пастельний салатовий розбавлений блакитним морським принтом, спідниця декорована нижньої плісированою воланом, поясок прикрашений клепками. В якості модного доповнення - короткий топік.
Топ-ліфчик
Одна з наймодніших деталей гардеробу, яка вЦього року оселиться в шафі у модниць цей спокусливий топ в стилі 50-х років. Versace пропонують декорувати його клепками і носити зі спідницями, шортами, брюками з високою талією.
Місто з задоволенням прийме красунь в таких нарядах. Накиньте піджак, застебніть його на один гудзик - ось вам вже офісний варіант. Зручно, чи не так?
Такі ж моделі Versace представляють і в чорному кольорі. Швидше, це вечірній, клубний варіант.
летять спідниці
Тему летючості можна помітити і в довгих коктейльних, вечірніх і повсякденних сукнях. Тут ви бачите поєднання строгого ліфа з фривольними фалдами спідниці.
Пліссіровака як отделькі зустрічається також і в довгих нарядах.
Зверніть увагу, як за допомогою клепок можна ефектно моделювати фігуру, роблячи її візуально стрункішою і граціозною.
Морська тематика, топ-ліф також присутні і в вечірній моді.