Чому деякі їдять і не товстіють?

У кожної з нас є подруга, яка їсть і нетовстішає. Як з'ясували вчені, генетика і хороший метаболізм тут зовсім ні до чого, як втім і чаклунські штучки. Так, як же деяким вдається їсти все, що хочеться, і при цьому залишатися в формі? Ми вирішили розібратися що до чого.

Велика розтрата калорій

Нерозтрачені калорії відкладаються в жир - це ні для кого не секрет. Так що, якщо ваша подруга їсть неабиякі порції і не товстішає, то цілком ймовірно, що вона встигає витрачати з'їдене.

Бути може, вона ходить пішки, катається на велосипеді, бігає вранці або регулярно відвідує спортзал, а може, її таємна пристрасть - це танці.

Не поспішайте заздрити, швидше за все за хорошим апетитом і формою стоїть серйозне фізичне навантаження. А якщо так - беріть приклад з подруги і починайте вести більш активний спосіб життя.

накачані м'язи

Люди зі збільшеною м'язовою масою можуть споживати більше калорій в порівнянні з тими, чиї м'язи не в тонусі. Тому спорт - це так корисно для фігури

Так що якщо ваша подруга всерйоз захопленаспортом, то немає нічого дивного в її чудовій формі. Навіть якщо її вага далекий від «худий» цифри, параметри можуть бути цілком модельними, а зовнішній вигляд говорити сам за себе.

Внутрішній калькулятор калорій

Деякі люди вміють визначати свою міру споживання - просто на інтуїтивному рівні.

Часом дивишся на людину і думаєш, як в ньоговсе це поміщається. Секрет в тому, що він точно знає, скільки і чого йому можна з'їсти. Як правило, рясні прийом їжі компенсується легким перекусом на вечерю або сніданок - іншими словами великі порції часто не є нормою для кожного прийому їжі. Просто подруга знає, коли потрібно з'їсти більше, а коли пригальмувати.

Якщо у вас такого «вбудованого» калькулятора немає- не хвилюйтесь. Його цілком можна напрацювати. Намагайтеся стежити за своїм харчуванням і прислухатися до відчуттів після їжі. Згодом ви почнете розуміти, коли дійсно ситі, коли переїли, а коли залишилися голодні, і навчитеся їсти в міру і при цьому не набирати зайвого.

Правильне харчування

Важливо не те, скільки людина їсть, а щоспоживає в їжу. Не дивіться на величину порції - якщо це легкий салат, то навіть у великому обсязі він принесе мінімум шкоди фігурі, на відміну від маленької, та молодецький порції пасти або картоплі фрі.

Харчуючись правильно, можна їсти більше, при цьому невідчувати голод і поповнювати запаси організму корисними речовинами. Якщо ваша подруга стежить за харчуванням і веде здоровий спосіб життя, запитайте у неї ради та приєднуйтесь до цього руху, воно піде вам тільки на користь.

збої організму

Є і нерадісні причини втрати ваги - проблеми зі здоров'ям: гіперпродукція гормонів щитовидної залози, гастрит, целіакія, булімія або сильний стрес.

Не варто заздрити подрузі, особливо якщо невпевнені, що її усмішка не таїть за собою гірку історію хвороби. Але і ставити запитань безпосередньо не потрібно - ризикуєте образити близьку людину і влізти не в свою справу. Якщо вона вважає за потрібне з вами поділитися, то обов'язково влаштує розмова по душам.

Головне, самі не допускайте думки позбавлятися відзайвої ваги шляхом шкоди здоров'ю. Викликати у себе блювоту, підсаджувати в організм гельмінтів - всі ці божевільні методи схуднення можуть дуже погано закінчиться. Ні в якому разі не вдавайтеся до них!

Тримати тіло в формі - це не вродженаособливість і більш того - не рідкісна можливість або якийсь потойбічний дар. Так, деяким потрібно робити більше для того, щоб не набирати зайвого. Але результат того вартий, а значить, вистачить заздрити і вперед до роботи над собою!