Чому нас вчать серйозні стосунки?

Серйозні стосунки - це не тільки простір, яке ви ділите удвох, прогулянки, романтика, любов, але ще і величезний життєвий досвід! Чому ж вони нас здатні навчити? Давайте дізнаємося!

1. Ви з коханим ростете разом. Коли ви перебуваєте у відносинах з людиною не один рік, він, звичайно ж, змінюється. Це властиво кожному з нас. Ми отримуємо нову інформацію, вдосконалюємося, міняємо звички. Це все - особистісний ріст. І відносини вчать нас приймати ці зміни, а також змінюватися самій, йти в ногу зі своїм коханим.

2. Ставити цілі. Якщо раніше ви ставили їх окремо, то тепер у вас з'являються спільні цілі, до яких ви йдете разом. Наприклад, купити автомобіль, відправитися в подорож. Це прекрасно, тому що це здатне тільки зміцнити ваші відносини. Ви докладаєте зусиль, намагаєтеся заради однієї і тієї ж задачі.

3. Вести діалог. Часом навіть в самих, здавалося б, ідеальних парах трапляються розбіжності, сварки. Відносини вчать нас не збирати образу, а вести діалог, пояснювати свої почуття. Дуже важливо робити це не за допомогою криків, істерик, докорів, ультиматумів. А просто вирішувати проблему за допомогою діалогу. Зверніть увагу, чи не монологу. Ви повинні не тільки висловитися, але й вислухати свого улюбленого, поцікавитися його думкою. Тільки таким способом можливо вирішити проблему так, щоб обидві сторони були задоволені. В іншому випадку з двох хтось один постійно жертва. А такі відносини не міцні.

4. повагою. Ви повинні розуміти, що ваш улюблений - це не просто людина. Це цілий всесвіт. Це окремий світ. Люди дуже егоїстичні і часто вони представляють, що існує лише один такий глибокий внутрішній світ - їх особистий. А все люди навколо - це щось інше. Але коли ви любите людину, ви розумієте, що його власний світ нічим не гірше вашого. Він також важливий. Їм варто дорожити, поважати. Цьому і вчать нас серйозні стосунки.


5. Відповідальності. Коли ви перебуваєте в серйозні стосунки, ви несете відповідальність за свого улюбленого рівно так само, як і він за вас. Більш того, ви також несете відповідальність за свої слова, дії, вчинки. Бо часом в пориві емоцій можна сказати щось зайве, дуже образити кохану людину. Відносини вчать нас контролювати себе, не давати злості захльостувати нас повністю.

6. Розуміти чоловіка. Під час цукерково-букетного періоду вам може бути прикро, коли він в один з вечорів замість того, щоб провести його з вами, відправляється з друзями в бар або пограти в футбол. Але з часом ви розумієте, що це не тому, що його почуття до вас не такі сильні, як ваші до нього, а просто тому, що чоловіки так влаштовані. Вони не можуть віддавати весь вільний час коханій жінці. Вони не так зациклені на цьому. Для них життя не обмежується тільки коханою людиною. Є й інші сфери - робота, друзі. І це цілком нормально.

7. Усвідомлювати, що любов доводиться ще й словами. Так, на перших етапах про почуття чоловіка прийнято судити за її вчинки. Тому що говорити про почуття, клястися у вічній любові простіше простого. Деякі користуються тим, що «жінки люблять вухами» тільки в своїх корисливих цілях. Але з часом, коли ви переконуєтеся в серйозності намірів чоловіка, будуєте з ним стосунки, слова мають значення. Приємно чути від нього компліменти, підбадьорення, підтримку, похвалу. Людина від такого розквітає.