Меблі з підзарядкою. огляд енергомебелі

Те, що через якихось років 10 людство будедобувати електроенергію в основному за допомогою вітряних турбін, - вже давно не секрет. А чи доводилося вам чути про МЕБЛІВ, яка генерує електрику? Ні? Тоді наша розповідь про неї ...

SOLoLounge Table - сонячний стіл

Стіл SOLoLounge Table - це не тільки стіл взвичайному розумінні, а й сонячна панель, що виробляє електрику завдяки потраплянню на неї променів через вікно. За оцінками винахідників, цей «чотириногий друг» здатний виробляти до 17 кВт енергії на рік!

GO - робоче крісло з секретом

Нарешті вирішена проблема одночасногопоєднання посиденьок з коханим комп'ютером і занять спортом! GO - це і зручне крісло, і ультрамодна підставка для ноутбука, і велотренажер, причому «електростанцією» будете служити ви самі! Здогадайтеся, за рахунок чого.

Крісло-гойдалка BlackRocking Chair

BlackRocking Chair- це, можна сказати, новепокоління крісел-качалок. Погойдування на такий лавці подарує вам повне умиротворення і релаксацію! Плюс буде підживлювати ваших електронних помічників енергіей.По задумом творця «чудо-лавки», її можна використовувати як вдома, так і на вокзалах, в аеропортах, інших місцях, де доводиться чекати тривалий час: там таких «качалок» поміститься багато і вони будуть дуже вчасно.

Крісло-гойдалка Rocking Shell Chair

Rocking Shell Chair- це крісло-качалка з вбудованим генератором електроенергії для лампочки - для читання - просто знахідка для просунутого книголюба!

Складне крісло Chaise Lounge

Крісло Chaise Lounge легко складається в невеликий столик і незалежно від способу експлуатації генерує енергію, тому що в нього вбудовані сонячні батареї.

М'ясоїдний стіл від Auger-Loizeau

Кавовий столик від компанії Auger-Loizeau не такнешкідливий, як може здатися на перший погляд, бо цей предмет інтер'єру ... поглинає комах! Комаров, жуків, павуків і іншу дрібну «летючу живність», осмелившуюся зазіхнути на вашу приватну власність. При цьому виробляє енергію.

Шезлонг Sun Lounger

Зрозуміло, сонячну енергію найефективнішеакумулювати від батарей, які перебувають на відкритому повітрі. Даний шезлонг покритий сонячними панелями, що виробляють електрику навіть тоді, коли ви на ньому лежите!

Вулична альтанка Cinco

Cinco - це вулична альтанка, в якій дах,стіл і стільці є сонячними панелями. Завдяки цьому користуватися ноутбуком на свіжому повітрі якомога довше звичайного. Крім того, в Cinco вбудований Wi-Fi-роутер!

Вуличне крісло SOFT Rocker

SOFT Rocker - ще одне відмінне пристосування для комфортного проведення часу з ноутбуком на природі. У «дах» цього екстравагантного крісла вбудовані сонячні панелі.

</ P>