Які подарунки не можна дарувати на новий рік 2015

Новий рік - це свято, коли потрібно даруватиподарунки в красивій упаковці. З конвертом в гості не підеш. Якщо ви ще не купили подарунки близьким і друзям на Новий рік, то наші поради стануть вам у пригоді.

Зверніть увагу на чотири категорії подарунків, які не можна дарувати на Новий рік.

1. Годинники

Годинники - це дорогий подарунок, але прикмета каже,що краще їх не дарувати. Подейкують, що коли годинник зупиняться, шляхи з людиною, якій ви дарували годинник, розійдуться. Більш того, в Китаї за допомогою годинника запрошують на похорон. Думаю, буде краще відмовитися від затії з подарунком годин і переключитися на щось інше.

2. Гаманець

Всім відома прикмета: якщо даруєте гаманець, то він не повинен бути порожнім. Однак це ще не все. Звертайте увагу на колір: не можна вибирати блакитні та зелені відтінки, так як вони провокують витік грошей. Найкраще зупинити вибір на чорному, коричневому, золотом або срібному кольорі.

Також зверніть увагу на розмір гаманця. Не можна дарувати менше, ніж той, яким користується людина, адже його дохід може зменшитися. Якщо ви сумніваєтеся, чи зможете вибрати правильний гаманець, краще відмовитися від ідеї такого подарунка.

3. Прикраси з перлів

Будь-яка жінка рада подарункам з ювелірногомагазина. Це значно полегшує роботу чоловікам, яким не потрібно бігати в пошуках подарунка. Найважливіше і головне - не купувати прикраси з перлів, бо це камінь сліз. Адже ви ж не хочете, щоб жінка провела Новий рік в сльозах.

4. Рушники

Іноді в якості подарунка на Новий рік мипідносимо близьким речі, які їм необхідні. Самий безпрограшний варіант - це рушники. Вони завжди стануть у пригоді в побуті і не будуть зайвими. Однак рушники можна просто віддавати, але не дарувати на Новий рік. Прикмета каже, що такі подарунки несуть в будинок сварки і розставання.

Завжди будьте обережні з подарунками на Новий рік. Остерігайтеся не тільки прийме, але і другого сенсу. Якщо чоловік вирішить подарувати жінці кільце, вона готова розцінити це як пропозицію руки і серця. Ох, боюсь потім чоловік не зможе виправити ситуацію, і йому доведеться одружуватися.