Незвичайний манікюр: 10 ідей для весняного нейл-арту

Весняний манікюр повинен бути яскравим, соковитим,незвичайним, навіть зухвалим. Для його створення ви можете відправитися в манікюрний салон, а для любительок покреатівіть самої не складе труднощів зробити оригінальний манікюр в домашніх умовах. Деякі ідеї допоможуть вам зорієнтуватися в модному різноманітності декору нігтів і, можливо, підібрати щось для себе.

1.

Райдужний манікюр

Для весняного манікюру прекрасно підійде«Райдужний» варіант. Використовуйте на одному нігті три і більше кольору, особливо цікаво виглядають градієнтні переходи відтінків. Однак стежте, щоб подібний манікюр був доречний: для ділової зустрічі краще віддати перевагу більш спокійні варіанти, а ось до яскравого сукні для вечірки - саме те.

2.

Різнобарвний френч

Експериментуйте з класичним френчем,використовуючи для кожного нігтя окремий відтінок замість звичної прозорої основи. Використовуйте яскраві лаки - червоний, малиновий, синій, зелений і т.д. Пограйте і з кольором дуги, пошукайте незвичайні поєднання і не повторювати себе - нехай кожен нігтик стане окремим шедевром.

3.

буйство кольорів

Весняна класика - квітковий манікюр. Експериментуйте, як душа забажає, наприклад, нехай кожен ваш ніготь прикрашає новий вид квітів, або один і той же, але в різній колірній гаммі. Робіть так, як вам зручніше: можна наклеїти вже готові малюнки або ж намалювати принт поверх класичного френча.

4.

фруктовий рай

Для любительок малюнків на нігтях підійдутьтакі незвичайні варіанти. Чому б не нагадати собі і оточуючим про наступаючому сезоні фруктів і ягід, намалювавши їх на своїх нігтях? Нехай їх прикрашають часточки апельсинів, лимонів, ананасів і найрізноманітніші ягоди.

5.

милі звірятка

Ще один досить милий варіант - нігті-звірятка. Милі кішечки, тигри, мишки і т.д. можуть стати вашою весняної родзинкою. Але тут, як і в попередніх варіантах варто пам'ятати про те, що такі малюнки несумісні з діловим дресс-кодом, тому що краще залишити їх на час відпустки.