Одержимість, або найвідоміші жертви пластичної хірургії

Ми нічого не маємо проти пластичної хірургії: якщо вона дозволяє трохи поліпшити природну красу, то, власне, чому б і ні? Але от коли люди впадають в залежність, то результати виходять досить плачевними. Деякі з відомих особистостей не просто вносятьпоправки в зовнішність, але змінюють її до невпізнання і стають слабо схожими на ... людей. Пропонуємо вам подивитися на результати, до яких призводить одержимість пластичною хірургією.

1. Валерія Лук'янова

Знаменита одеська Барбі, яка, здається,ближча до істотам інопланетним, ніж до людських. Сама Валерія стверджує, що зробила лише одну операцію по збільшенню грудей, але, якщо ми подивимося її старі фото, то зрозуміємо, що дівчина відверто бреше. У наявності ринопластика, видалення ребер і маса інших метаморфоз, яких без пластики домогтися просто неможливо. Як водиться, у Лук'янової є і прихильники, і злісні коментатори. Вона ж пропагує власне духовне вчення, на якому непогано заробляє і стверджує, що вона - істота з Плеяд, яка втілилася в тілі людини.

2. Джордан Джеймс Парк

Не так давно він став справжньою сенсацією вінтернеті. Молода людина вже витратив на пластику приблизно 150 000 доларів і стверджує, то його мета - стати схожим на Кім Кардашьян. Спочатку він просто копіював її макіяж, а потім зробив близько 50 процедур, таких як ботокс, татуаж брів і багато іншого. Сам же Джордан, здається, собою цілком задоволений, і робить все, щоб не втратити свою «розкішну» зовнішність.

3. Джастін Джедлік

Чоловіча версія Лук'янової у вигляді іншоїпопулярної іграшки - Кена. Ця парочка навіть брала участь у спільній фотосесії. Спочатку він змінив собі ніс. І навіть його м'язи - це не результат старанних занять спортом, а все та ж пластика у вигляді вставки імплантатів. Щоб домогтися такого іміджу, Джастін переніс близько 90 операцій. Та й зупинятися він, судячи з усього, не збирається.

4. Жасмин Трідевіл

Якщо пластика з метою наблизитися допевного ідеалу краси ще можна зрозуміти, то вчинки 22-х річної Жасмін Трідевіл вже зовсім для нас незрозумілі. Хірургічним шляхом дівчина додала собі третю груди. Як стверджує вона сама, зробила це з метою стати непривабливою для чоловіків. Цікавий спосіб, що вже тут скажеш.

5. Тобі Шелдон

У той час як ми скептично ставимося до кумирушколярів Джастіну Біберу, 33-річний музикант Тобі Шелдон зробив масу пластичних операцій сумою на 100 тисяч доларів, щоб стати на нього схожим. Крім ботокса, мала місце трансплантація волосся, а також зміна форми губ. Останнє було найскладнішим, ну чоловік з дивною метою її все ж домігся.