Профілактика карієсу: 7 щоденних процедур

У наш час ця неприємна хвороба "карієс"Настільки часто трапляється, що для нас це стало невидимим явищем. Насправді у них страждають близько 80-90% дітей з молочними зубами, 80% підлітків на момент закінчення навчання та 95-98% усіх дорослих. З болем у зубі або коли він пошкоджений, ми йдемодо лікаря. Або просто регулярно ми йдемо до стоматолога для перевірки. І це, безумовно, правильно. Врешті-решт, своєчасне карієс може бути вилікований шляхом рутинної профілактики!

Так все одно - чому відбуваються карієс? Найбільш поширеною причиною недостатньо догляду за зубами. І багато людей через страх стоматолога відкладають візит і тим самим самі себе шкодують. Але є багато інших причин карієсу. Наприклад, через мікроорганізми ротової порожнини, вуглеводів, кількості та якості слини, дієти, стану організму, кількості фториду в питній воді і т. Д. Красива і біла посмішка - головний атрибут привабливого вигляду людини. І це не слід забувати.

Регулярне обстеження у стоматолога дужеважливо, але з іншого боку ви повинні самі щодня доглядати за своїми зубами належним чином. Ретельна допомога може запобігти появі карієсу. Щоб зберегти зуби здоровими і мати білосніжну усмішку ми пропонуємо вам перелік щоденних профілактичних процедур.

1.

Найбільш основним є чищення зубів. Спробуйте почистити зуби хоча б двічі на день. В ідеалі - після кожного прийому їжі. А при покупці зубної пасти вибирайте один, який містить фтор. Крім того, сам процес очищення дуже важливий. Наприклад, ми зазвичай робимо багато горизонтальних рухів і дуже мало вертикальних. Не лінься, це неправильно, зверніть увагу на вертикальні рухи. Процес очищення не повинен тривати менше 5 хвилин, зручно купити пісочний годинник-п'ять хвилин і покласти їх на полицю ванної кімнати.

2.

Прийом додаткових препаратів, що містять фтор. Для цього вам краще проконсультуватися зі своїм стоматологом, і він, безумовно, допоможе визначити вибір.

3.

Ксиліт допомагає запобігти розпаду карієсу. Використовуйте ксиліт принаймні 3 рази на день після кожного прийому їжі, переважно у вигляді жувальної гумки.

4.

Зубна нитка. Щоденне використання зубної нитки, особливо після перекусів, значно знижує можливість появи карієсу. Так, що радимо вам завжди мати її при собі.

5.

Фторированная вода. Використовуйте для профілактики кожен день. Наприклад, дітям рекомендується пити 0,5 л такої води в день.

6.

Промивку для рота. У будь-якому магазині або аптеці ви можете знайти багато рушників. Виберіть той, який вам найбільше підходить, і, виконуючи інструкції, використовуйте його кожен день.

7.

Зубна стрічка Сама стрічка в 3-4 рази ширша, ніж зубна нитка, хоча композиція практично не відрізняється. Тут це все про перевагу - хто отримує стрічку і хто отримує саму зубну нитку. Але і той, і інший незамінний при хорошій стоматологічній допомозі.

Статистика показує, що в найбільш розвиненихмістах люди куди частіше хворіють карієсом. Це пов'язано з тим способом життя, що вони змушені вести. Постійні турботи, швидкий темп життя і щоденні перекушування. Все це згубно впливає на ваші зуби. Саме тому так важливо стежити за своїм здоровя. Дотримуйтесь наших порад по щоденної профілактики карієсу, і ви забудете про проблеми з зубами на довгі-довгі роки.

Удачі вам!

</ P>