У гонитві за містикою: знамениті місця для туристів "прізракоманов"

Хтось відправляється у відпустку на блакитний берег,подалі від турбот і суєти, дозволяючи собі полінуватися, розслабитися і навіть набрати пару кілограм. Інші ж вважають за краще відпочивати активно і знаходять особливе задоволення, наприклад, в скелелазінні і стрибках з парашутом. Однак є і окрема група вельми дивакуватівідпочиваючих - мисливці за привидами. Їх хлібом не годуй, дай побувати в якомусь старовинному замку з поганою славою. І, як з'ясувалося, їм є, де розгулятися.

1. Замок Чіллінгем (Нортумберленд, Англія)

Давним-давно цей замок був приватноювласністю. Потім, в епоху Вільяма Уоллеса, він використовувався як військовий оборонний пункт і служив бараком для сотень поранених і змучених солдат. Для деяких з них його стіни стали останнім притулком. На сьогоднішній день натовпи туристів прагнуть відвідати це згубне місце в надії побачити привидів або хоча б почути потойбічні звуки.

2. Помста Whaley House (Сан Дієго, Каліфорнія)

Це місце є зосередженням самоговеликої кількості привидів. Кілька разів туристам вдавалося зафіксувати фантоми на звичайний фотоапарат. У минулому столітті в маєток розташовувався суд. Смертні вироки і страти приводили у виконання прямо на задньому дворі будівлі. Тепер будівля перетворили в музей.

3. Готель Stanley Hotel (Естес Парк, Колорадо)

Саме в цьому готелі король жахів і містикиСтівен Кінг придумав свій відомий роман Сяйво. У цьому ж готелі проводилися часткові зйомки серіалу за однойменним романом. Однак натовпи туристів наповнюють готель зовсім з інших причин: службовці часто бачать привид колишнього власника готелю, а також чують звуки фортепіано.

4. Вілла Crenshaw House (Іллінойс)

Колишній господар вілли Джон Креншоу був дужежорстокою людиною. Незважаючи на скасування кріпосного права, він захопив сім'ї колишніх рабів, закрив їх в підвалі і змусив працювати на себе. Хтось помер від побиттів, хтось - голодною смертю. Туристи приїжджають в Будинок рабів в надії полоскотати собі нерви і побачити парочку загублених душ.

5. Готель Historic Anchorage Hotel (Аляска)

На перший погляд в цьому готелі немає нічогомістичного, але службовці запевняють, що часто бачать привидів і чують потойбічні звуки. Найчастіше їм є привид нареченої, яку напередодні весілля покинув наречений. Від горя дівчина наклала на себе руки.

6. Вілла Beauregard House (Новий Орлеан, Луїзіана)

В період Громадянської війни Півночі і Півдня будівляналежало одному з генералів армії Конфедерації. У період 40-50-х років на віллі почалася паранормальная активність. Ні з того ні з сього лунали постріли, тупіт ніг в армійських чоботях, невідомий владний голос вигукував накази ...