Найбільш високооплачувані сучасні жінки-письменники

Всупереч думці про те, що телебачення та інтернетвже давно потихеньку витісняють книги з нашого арсеналу, роблячи їх чимось архаїчним, нудним і нецікавим, ми заявляємо, що література жила і буде жити, що любителі читати ніколи не вимруть, і що талановиті письменники і письменниці порадують нас ще безліччю шедеврів. Також є міфом те, що хороша література -це тільки класика на кшталт Толстого і Достоєвського, прочитана і улюблена цілими поколіннями. Деякі сучасні письменники презентують нам геніальні романи, від яких найчастіше відірватися досить важко. Представляємо вам найбільш високооплачуваних жінок-письменників, книги яких рекомендується прочитати всім, хоча б для того, щоб знати, що собою являє сучасна література.

1. Е.Л. Джеймс

Еріка Леонард Джеймс стрімко увірвалася в світсучасної літератури за допомогою свого роману «50 відтінків сірого» і наступних його частин. Чому ця історія отримала такий успіх? Вся справа в тому, що сучасні жінки і не тільки вони, дуже люблять бачити в книгах героїв, так схожих на них самих, і звичайнісінька дівчина прекрасно підійшла на цю роль. Крім того, еротичний роман - це дійсно цікаво, що і принесло Еріці 95 млн. Доларів, а нам - новий шедевр в фонд світової літератури.

2. Сьюзан Коллінз

Її трилогія «Голодні ігри» - дивнозахоплююча, часом жорстока і разом з тим чуттєва історія, яка дісталася до вищої ліги масової літератури завдяки її екранізації в Голлівуді. У прокаті фільм зібрав цілих 690 млн. Доларів, і Сьюзан, яка раніше була сценаристом на дитячому телебачення, відразу стала в одну лінійку з Джоан Роулінг і Стефані Майєр. Вже вийшла на екрани і друга картина «Голодних ігор», тепер на підході третя, і в тому, що вона також знайде популярність і матиме комерційний успіх, вже ніхто не сумнівається.

3. Даніела Стіл

Зараз дуже важко знайти людину, особливо,серед жінок, який не був би знайомий з романами Даніели Стіл. В літературі вона цілих 40 років, і за цей час встигла опублікувати близько 128 творів, серед яких переважно жіночі романи, однак є і твори для дітей, нон-фікшн і навіть поезія Даніели. До цього дня її книги продаються з величезною швидкістю і приносять автору непоганий дохід.

4. Джоан Роулінг

Звичайно ж, авторка культового «Хлопчика,який вижив »не може не потрапити в цей список. До «Гаррі Поттера» про Джоан було мало кому відомо, однак він зробив з неї зірку. Всі його частини екранували, і фільми також отримали широке визнання публіки. Тепер же Джоан пише романи для дорослих, і, здається, вони отримають не меншу популярність.

5. Стефані Майєр

Про сазі «Сутінки» і її екранізаціях можна говоритищо завгодно і скільки завгодно. Багато її люблять, багато - ненавидять, але факт залишається фактом: саме історія кохання вампіра Едварда і звичайної дівчини Белли принесла Стефані Майєр величезний рівень популярності і хорошу «копієчку» як приємний бонус.

6. Нора Робертс

Нора Робертс пише дамські детективи, івиходить це у неї дуже навіть добре. Її гостросюжетні романи, героїнями яких є звичайні жінки, що потрапляють в різні заплутані ситуації, подобаються всьому світу і забезпечують їй місце в рейтингу найбільш високооплачуваних письменників.