А ви знали, що півні сміються?

Ці незвичайні індонезійські півні сміються, прямояк люди. Коли ви дізнаєтеся, що вартість сміється птиці може досягати декількох тисяч доларів, ви, напевно, захочете почути цей незабутній сміх!

Вперше усміхнені півні з'явилися в Сулавесі,де їх гордо величали «Цар-курка» і містити цих екзотичних пернатих дозволялося тільки царям. Зараз, в Індонезії, розведення сміються птахів є серйозним бізнесом, адже вартість курчати близько 12 у.о., а ціна дорослого статевозрілого півня - близько 500 доларів.

На вигляд це звичайні домашні птахи, різницяпомітна тільки коли півні намагаються закукурікав. Замість традиційного «ку-ку-рі-ку», вони видають звуки подібні людському сміху. Цікаво, що в цій породі усміхненими є тільки півні, кури - на рідкість мовчазні. Господарі регулярно проводять півнячі сміхо-змагання, в результаті яких ціна на переможця виростає до чотиризначною суми.

Власники півнів страшно пишаються своїмивихованцями і вкладають в догляд за ними чимало сил і коштів: просторі клітини, найкраща їжа, щеплення, іграшки - все для того, щоб півень радів життю і ... сміявся свого і хазяйське задоволення!