8 Самих романтичних місць львова для прогулянки в день закоханих

Львів - одне з найромантичніших міст України. Блукаючи по його вуличках, мимоволі відчуваєш подих століть. Це місто оповитий легендами, міфами і таємничістю. Ми любимо його за його особливий шарм, який просочений ароматним запахом кави.

Романтика тут витає скрізь - в маленькихстаровинних провулках, затишних кафе і скверах. Той, хто відвідав його хоч раз, неодмінно відчув цю особливу атмосферу і дух романтизму, яким він переповнений.

Отже, 8 найромантичніших місць Львова для прогулянки в День Закоханих.

1. Балкон закоханих (пл. Ринок, 31)

Одна з легенд говорить, що одного разу польськакороль, прогулюючись по пл. Ринок, побачив на цьому балконі надзвичайної краси дівчину і настільки сильні почуття спалахнули в ньому, що до цього дня на цьому місці можна відчути струмливу нестримну любов.

2. Італійський дворик (пл. Ринок, 6)

Найпрекрасніше і романтична прикрасацентральній частині Львова має відповідну історію. Польський король Ян Собеський мав таємну любов і вважав за краще проводити час в цьому дивному місці зі своєю коханою.

Зараз тут знаходиться затишне кафе під відкритим небом, і якщо насолоджуючись гарячим ароматною кавою, прислухатися, можна почути шепіт закоханих.

3. Бернардинський костел (пл. Соборна)

Це одна з «візитних карток» старовинного Львова. Починаючи з XVII століття, під годинником костелу зустрічаються закохані. Якраз тут можна перевірити свою любов, якщо ви не помітите, що годинник костелу поспішають на 5 хвилин - вітаємо, в вас потрапила стріла Амура; адже всім давно відомо, що закохані, щасливі люди - «годин не спостерігають».

4. Стрийський парк (Паркова, 16)

Цей парк - ідеальне місце для теплого відпочинкувсією сім'єю, де можна відчути безтурботний настрій дитинства і романтику. Тут, на свіжому повітрі життя і час протікають по-іншому - безперервно звучить дитячий сміх, люди щасливо посміхаються, а закохані парочки ховаються від сторонніх очей, насолоджуючись поцілунками.

5. Вуличка Ференца Ліста (Театральна, 16-18)

Це місце наскрізь просякнуто романтикою ініжністю. Один львів'янин, без тями закохався в англійську неприступну красуню, створив цю вуличку, щоб його кохана залишилася жити у Львові, поруч з ним, але при цьому відчувала себе як вдома. Так і сталося…

6. Домініканський собор (пл. Музейна, 1)

Краща пам'ятка Львова, спорудженав стилі бароко. Це величне і хвилююче будівля, яке здатне відірвати закоханий погляд від своєї другої половинки, і змусити милуватися своєю архітектурною красою.

7. Високий Замок (гора «Високий замок»)

Тут відкривається прекрасний вид на Львів - у васз'являється унікальна можливість милуватися цим чудовим, повним романтики містом, вбирати в себе безліч чарівних легенд і міфів про любов, якими переповнена ця місцевість.

8. Грецькі Боги навколо Ратуші (пл. Ринок)

У серці Львова, навколо Ратуші розташувалисячетверо декорованих фонтанів з фігурами богів грецького пантеону: Нептуна і Амфітрити, Адоніса та Діана. Це закохані пари, які пронесли свої почуття крізь століття; якщо хочете, щоб і ваша любов була настільки тривалою - просто повідомте їм про це.

Хоча пару десятків років багато хто не знав про Всесвітнійдні любові, День Святого Валентина - зовсім не потрібно їм нехтувати. Зараз майже все населення планети з великою радістю посилає строкаті валентинки, відгодовує свої другі половинки шоколадом і нестримно визнається у своїх почуттях саме в цей день. Звичайно ж, любов не вимірюється в листівках і плитках шоколаду, але цей день характерний тим, що слова «Я тебе люблю» звучать в мільйони разів частіше саме 14 лютого, а це найкрасивіші слова з усіх існуючих, це означає, що світ в цей день стає красивішим.