Створюємо затишок в домі, використовуючи осінні фарби

Осінь - це не тільки дощі та вітер, це ще йзолота пора листопаду, тонкого і вишуканого чарівності, яке випромінює тепло і затишок. Ми розповімо вам про те, як перетворити свій будинок по-осінньому яскраво і красиво.

фрукти

Осінні композиції з фруктів на столі додадуть вашій кухні або вітальні затишку та гостинності, а вітаміни в цих композиціях подбають про ваш імунітет.

свічки

Великі ароматичні свічки із заспокійливимиароматами як не можна краще підходять для осіннього періоду. Запалюйте їх вечорами і насолоджуйтеся теплом яскравого, як осіннє листя, полум'я. До речі, це допоможе заощадити на електриці і зануритися в романтику і загадковість осінніх вечорів з пледом і книгою.

Букети з листя

Квіти - прикраса будь-якого будинку, але восени особливоактуальні листяні композиції. Благо, матеріалу на вулицях повно і весь він у вільному доступі. Особливо ефектно такі букети будуть виглядати в скляних вазах або судинах контрастних з листям квітів.

Картини з гербарієм

Осіннє листя можна використовувати в красивихкартинах з гербарієм - можна змайструвати як окремі невеликі картини з красивими листочками, так і «групові» композиції, що зображують яскравий покрив на осінніх вулицях. Такі картини прикрасять ваші стіни і зроблять житло по-осінньому багатим і тематично завершеним.

осінні портьєри

Відмінний спосіб додати осінніх яскравих фарб всвоє житло - поміняти штори. Відтінки жовтого і помаранчевого відмінно підійдуть для осіннього сонця і м'яких півтіней заходу. До речі, осінні кольори - справжня знахідка для дитячих кімнат.

килими

Килим - це тепло і м'якість. Саме ця деталь інтер'єру створює затишок. Придбайте килими в яскравих золотистих тонах - вони притягнуть світло і тепло, які перетворять ваше житло.

лампи

Світильники з яскравими жовтими абажурами відміннозмінять ваш будинок - завдяки приємним і м'яким відтінкам світло буде більш теплим і затишним, буде мати у своєму розпорядженні до душевних розмов, розслабленню і повноцінному відпочинку.

Пледи і подушки

Прикрасьте дивани і ліжка в своєму будинку яскравими і м'якими подушками та ковдрами сонячних кольорів. Завдяки такому теплому «обмундирування» ви будете поспішати додому, щоб гарненько там відпочити.

гарбузи

Гарбузи - традиційне осіннє прикраса. Їх яскраві кольори і приємні для ока форми можна використовувати не просто як прикраса приміщень, але і як вази. Для цього потрібно вирізати з гарбуза всю середників, залишивши лише строкату оболонку. Букет осінніх квітів або листя буде виглядати просто чудово в такий натуральної вазі.

Осінні вінки на дверях

Нарядні вінки - не тільки різдвяний атрибут. Він може стати і осіннім прикрасою - використовуйте в його виготовленні листя, червоні ягоди, шишки, хвою і гарбузове мотиви в різних проявах - це приверне увагу до ваших дверей, заразить сусідів хорошим настроєм і буде радувати око кожен день при виході і повернення додому.

Осінь - це краса і легкість. «Одягніть» своє житло відповідно до цієї пори і, як знати, може бути, ці фарби стануть вашими улюбленими на все часи.