5 Кращих експрес-дієт весни

Дієтологи в один голос твердять нам, що дієти -не найкращий варіант для схуднення, потрібно перейти на правильне і помірне харчування. І це правильна точка зору. Але багатьом жінкам дуже хочеться позбутися від декількох зайвих кілограмів, придбаних за зиму, адже скоро весна і, відповідно, час відкритого одягу. Є величезна кількість швидких дієт, які допоможуть за лічені дні позбутися від непотрібних накопичень. Нижче наведені приклади деяких з них.

Воду, чай і чорний кави (природно, без цукру), можна пити в необмежених кількостях.

1.

Вода і сухарі

Ця дієта досить важка, проте результат незмусить себе чекати. Рекомендується протягом дня пити багато води і зеленого чаю без цукру, а так само з'їдати пару сухариків і салат з овочів і зелені без заправки. Раз в два дня можна дозволити собі овочевий суп без засмажкою, злаків і круп. Харчуватися таким способом рекомендують тиждень і в результаті 5-8 кг має піти.

2.

модельна дієта

До цієї дієті вдаються манекенниці передчерговим модним показом. Триває вона три дні, і за цей час ви втратите близько трьох зайвих кілограмів. Меню наступне: на сніданок з'їжте одне варене яйце з чаєм або кавою. Обід і вечеря ідентичні: 125 грам сиру знову-таки з чашкою чаю або кави. Після легкої вечері дозволяється пити тільки воду.

Ще три мегаеффектівние дієти на другій сторінці