8 Правил економії на косметиці без шкоди якості

Бажання виглядати привабливіше, ніж створиланас природа, властиво кожній з нас. І допомагає нам в цьому косметика: безліч тюбиків, баночок, палеток і флакончиків, які так лякають чоловіча стать і так захоплюють нас. Безумовно, хороша косметика коштує пристойно, акористуватися дешевою, ризикуючи своїм здоров'ям і красою, також не особливо хочеться. Але, на щастя, можливо економити на косметиці, не ризикуючи нічим, і виглядати при цьому приголомшливо. Як це зробити, вам підкажуть наші наступні поради.

1. Експериментуйте

Деякі звичні засоби цілкомвзаємозамінні і майже універсальні. І ми можемо вигідно це використовувати! Застосовувати тіні замість олівця, помаду замість рум'ян, туш замість підводки, коректори замість тону - все це цілком реально при правильному нанесенні, і дозволяє заощадити, або хоча б вийти з непередбачених ситуацій.

2. Кошти «2 в 1»

Засоби з декількома функціями допоможуть намзнизити витрати на косметику. Так, шампуні-кондиціонери, крему з живильним і зволожуючою функцією одночасно або й зовсім універсальні крему, застосовувати які можна і для особи, і для тіла, і для рук - це зручно, економно і вкрай вигідно.

3. Народні засоби

У догляді за собою народні рецепти незамінні. До того ж вони більш дієві і безпечні, ніж косметика з магазинів. Натуральніше масла, морська сіль, деякі продукти харчування - на їх базі ви можете скласти безліч рецептів для особи, тіла і волосся, а обійдуться вони вам в сущі копійки.

4. Пробники і тестери

Така продукція дає можливість не тількизаощадити, але також і зрозуміти, чи підходить вам той чи інший кошти. Та й місця пробники займають мало. Часто в магазинах косметики роздають пробники нової продукції, але не соромтеся самі запитати у продавців тестери коштів, які вам потрібні.

5. Економне використання

Звичайно, куди ж без цього. Не поспішайте викидати косметику, подивіться, можливо, того, що залишилося на дні флакона, вистачить вам ще на пару тижнів. Раціональність хороша у всьому, особливо в кризові часи.

6. Безкоштовні послуги

Напевно у вашому місті чимало шкіл стилістів івізажистів. З метою практики вони нерідко шукають собі моделей. Співпраця виходить вельми вигідним для обох сторін: модель отримує професійну послугу «на шару», а учень - цінну практику і фото в портфоліо. Не нехтуйте такими пропозиціями. Якщо кардинальна зміна зачіски - це, можливо, і не те, що варто довіряти «студентам», то професійний макіяж, виконаний під керівництвом викладача із застосуванням якісної косметики - цілком гарне рішення перед важливим заходом.

7. Різнокольорові палітри

Професійні засоби для візажистів не таквже недоступні, як нам здається. Ви можете купити одну палетку, де буде знаходитися безліч тонів тіней, помад, рум'ян і пудр, і це буде набагато вигідніше, ніж купувати все це окремо. Та й вистачить надовго, адже, маючи в арсеналі таку кількість тонів, ви напевно не захочете зациклюватися на якомусь одному.

8. Вітчизняна косметика

Є думка, що вона куди гірше, ніж закордонна,але косметологи нерідко наполягають на зворотному. Справа в тому, що кошти від виробників України, Росії, Білорусі майже завжди базуються на натуральних компонентах, що дає привід стверджувати їх нешкідливість. Та й ціна у них значно нижче, ніж у імпортних аналогів.