Гороскоп на 2012 рік: овен (21 березня - 20 квітня)

Овни наполегливо працювали в 2011 році і тепер заслуговують нагороди. Щедрий Дракон підготував для Овнів довгоочікуваний урожай у вигляді премій, дипломів, нагороджень, збільшень у зарплатою. Не дивлячись на це Овнам не варто розслаблятися,оскільки 2012 рік буде чекати від вас ще більших зусиль і праці. І не забувайте тих, хто допомагав вам вирощувати ваш урожай в минулому році - ваші співробітники, колеги, підлеглі, друзі, рідні люди. Буде справедливим розділити отримані винагороди з ними, і тоді ви і в цьому році зможете покластися на їх щедру і самовіддану допомогу.

Хоча Овни будуть продовжувати справи, розпочаті в 2011році, все ж 2012-й подарує їм чималі нові перспективи і можливості, важливо лише їх не упустити. Якщо торішнє справу за будь-якої причини більше не приносить задоволення, в цьому році ви можете сміливо братися за будь-яке починання, і вести його, як паралельно зі старим проектом, так і самостійно.

Любов і сім'я

На любовному фронті Овнів чекають сюрпризи, аджеторішні прихильності з якихось причин стали вам не цікаві, а ось нові маячать досить привабливими перспективами. Поїдьте у відпустку на самоті, вас чекає там незабутню романтичну пригоду, яке, можливо, перейде в більш серйозні відносини.

Правда, все вищесказане стосується лише вільнихОвнів. Сімейні люди в 2012 році будуть зайняті збереженням хороших відносин з чоловіком, підвищенням добробуту сім'ї, і, можливо, збільшення її чисельності.

Кар'єра і робота

Оскільки інформаційний простір станепріоритетним напрямком в році Дракона, вам слід рости в професійній сфері, освоювати нові технології, працювати понаднормово. Зате восени ви зможете сміливо нагадати шефу про всі свої заслуги і досягнення, в результаті чого вас чекає премія. Правда, в кишені вона у вас не залежиться, адже на цю осінь ви заплануєте весілля або дороге придбання.

здоров'я

Запальним Овнам бажано не піддаватисяспалахів гніву, адже Дракон обов'язково буде провокувати, а для вас - тримати негативні емоції в собі також небезпечно, як і вихлюпувати їх назовні. Постарайтеся перерозподілити енергію гніву на творення. Крім того, в 2012 році вам слід подбати про дихальні шляхи - переохолодження загрожують ускладненнями у вигляді ангін і бронхітів. А влітку постарайтеся не перегріватися на сонці, на жаль, сонячний опік в цьому році може привести до неприємних наслідків.

Основні успіхи

Дракон буде сприяти Овнам, зайнятим вобласті продажів, IT-технологій, бізнес-адміністрування. Призначайте своїм знанням та вмінням в цих областях високу ціну, і тоді вас будуть цінувати і поважати на тільки ваші підлеглі, а й ваше керівництво.

Рада на рік

Вчіться гнучкості, будьте лояльною до слабкостейінших, приборкайте трохи своє непомірне впертість, прислухайтеся до діловим порадам з боку, і ви зможете досягти бажаних висот в 2012 з легкістю і витонченістю гірського марала.