Цікаві способи відсвяткувати день студента

День студента, який святкується 25 січня -це улюблене свято всієї молоді, адже саме тоді можна дозволити собі забути про свої вже дорослі проблеми, і зануритися в веселу і безтурботну атмосферу студентства. Відсвяткувати цей день, звичайно, хочеться якомога цікавіше, веліло і оригінально. Як саме? Ми підкажемо вам деякі способи це зробити.

1. Кафе, ресторан, паб

Варіант класичний, але, тим не менш, невтрачає своєї актуальності. Зібрати найближчих людей, яких подарував вам період студентства, відправитися в затишне містечко, замовити улюблені страви і напої, і говорити, говорити, говорити. Можна принести з собою старі фотографії, які будуть наочною ілюстрацією ваших незабутніх моментів.

2. Нічний клуб

Які ж студенти не люблять нічні клуби? Так чому б не поїхати туди в цей день, навіть якщо ви вже людина серйозна, і клуби вам набридли ще курсі на другому. Зазвичай в День студента нічні заклади пропонують безліч цікавих програм, виступів, а також знижки на бар. Тому збирайте компанію, і не бійтеся веселитися по повній.

3. Свято на квартирі або в будинку

Якщо у вас є вільне приміщення, то питання протому, де святкувати, цей день практично вирішене. Використовувати житлоплощу ви можете так, як душа забажає, але краще придумати максимум цікавих розваг і культурної програми, щоб День студента не пройшов безцільно.

Є в розпорядженні заміський будинок або дача? Ще краще! Тільки уявіть: дивовижний краєвид, розкішний сніг, зоряне небо і найближчі люди - такі дні не забуваються, вони залишаються в пам'яті навіть тоді, коли ви вже давно перестали бути студентом.

4. Гуртожиток-стайл

Живете в гуртожитку? Повірте, колись ви будете з ностальгією згадувати цей період, адже вам доступні багато щирі радості, про які живуть з батьками студенти навіть і не здогадуються. Влаштуйте вечірку в стилі «типового студента» з бутербродами, піцою та гучними криками з вікна. І нехай тепер ви можете дозволити собі більше, але відчути себе справжнім студентом ніколи не завадить, адже цього часу у вас залишилося не так вже й багато.

5. Тематична вечірка

Проста вечірка - це добре, а тематична -ще краще. Можна влаштувати паті в дусі улюблених кіногероїв: «Стиляг» або «Великого Гетсбі», організувати несвоєчасне Хеллоуїн або вечірку в дусі піжама-паті. Нехай все буде витримано в єдиному стилі - так це свято стане куди більш цікавим і гармонійним. І не варто забувати про фото на пам'ять - через пару років вони стануть просто знахідкою.

6. Повернення в дитинство

Студентство - це перший крок на шляху доостаточно дорослому житті, але, погодьтеся, іноді дуже хочеться повернутися в дитинство. Так чому б не зробити цього? Влаштуйте вечірку в стилі дитинства, нехай на столі буде багато солодкого, сік і дитяче шампанське, оформлення приміщення також має відповідати, так само як і ваші наряди. Веселіться, дурійте і на час забудьте про те, що завтра вам потрібно на навчання / роботу.

7. Подорож

Якщо час і фінанси дозволяють вам це зробити,то ви можете сміливо відправитися в подорож. Для цього потрібно зібрати найближчих, вибрати маршрут, продумати культурну та розважальну програму і відправитися на пошуки пригод. Студентські поїздки завжди згадуються, як щось прекрасне і дуже яскраве, а значить, не потрібно втрачати жодного шансу це зробити.