Як вибрати надувний басейн для дитини?

Надувний басейн для малюків - це прекрасна, більш безпечна альтернатива великим водойми. А часом це і зовсім єдина можливість погратися дитині в воді. Так що якщо ви вирішили порадувати своє чадонадувним басейном, то наша стаття буде для вас дуже корисна, адже в ній ми розповімо, на що неодмінно варто звернути увагу при виборі даного вироби.

1. Розмір. Вам варто вибирати басейн, який підходив би під вік і параметри вашої дитини. Неправильно купувати «водойма» на виріст, тому що великий басейн може бути не тільки незручним, але ще і небезпечним для малюка. Є параметри, за якими ви можете максимально точно подабрать габарити басейну. Дітям у віці до півтора років купуйте басейн з бортиками висотою 15-17 сантиметрів. Для малюків від півтора до трьох років підійдуть бортики до 50 см, від трьох до семи років - 70 см.

2. Дно. Є басейни з двома видами дна - простий плівкою і надувним дном. Другий варіант дорожче, але і істотно практичніше. На ньому дитині буде м'якше і зручніше гратися. Також варіант дна, який ви виберете, залежить від поверхні, на якій ви маєте намір розташувати басейн. Якщо вона нерівна - однозначно варто віддати перевагу басейну з надувним дном.

3. Бортики. У маленьких дітей координація розвинена не так добре, як у дорослих. Тому варто подбати про їхню безпеку і підстрахувати діточок жорстким бортиком, на який дитина могла б спертися, потриматися, збалансуватися. Подивіться на рівень жорсткості бортиків басейну при його виборі. Цією жорсткості повинно вистачати для того, щоб ваше чадо могло при необхідності утриматися за них, чи не випасти з басейну або не впасти в воду.

4. Неслизьке дно. Часто дитячі басейни оснащуються дном, на якому малюки можуть не падати. Для цього на поверхні дна є спеціальні пухирці. Вони не доставляють почуття дискомфорту під час плавання, але роблять дно не таким слизьким і істотно знижують ризик дитини впасти.

5. Шви. Неодмінно при виборі надувного басейну зверніть увагу на шви, якими між собою скріплені деталі вироби. Вони повинні бути міцними і акуратними. Якщо ж ви помітите нерівності, шорсткості - будьте обережні. Це може травмувати ніжну шкіру дитини.

6. Клапан для зливу. Якщо ви купуєте невеликий басейн, то наявність клапана для зливу води необов'язково. Але якщо ви вирішили придбати об'ємний басейн, то обов'язково переконайтеся в тому, що даний клапан передбачений його конструкцією. З таким клапаном вода зливається дуже швидко. А на дачі ви зможете підключити до цього клапану шланг і злити воду в найбільш зручне місце.

7. Тент. Це необов'язкова деталь басейну, проте дуже бажана. Якщо ви плануєте встановити басейн у дворі, де можна сховатися в тіні дерев - тоді можете придбати виріб без тенту. Але якщо такої можливості немає, і вам доведеться ставити басейн на сонці, тент - це дуже важливий атрибут. З його допомогою ви зможете вберегти малюка від перегріву на сонці і інших неприємних проблем, пов'язаних з перебуванням малюка на вулиці в саму спеку. До речі, як альтернативу тенту ви можете використовувати пляжну парасольку або намет з покривав.