Кошатница - діагноз чи спосіб життя?

За статистичними даними величезна кількість людей, у всьому світі, вважає що провести своє життя в компанії домашніх тварин набагато краще, ніж співіснувати поруч з близькими і рідними людьми. У США ця цифра становить 20%, у Великобританії - 15%, в Японії - близько 7%, в Україні, за неофіційними даними, близько 10%. Найчастіше причинами є:

- розчарування в особистому житті;

- замкнутий характер;

- недовіра до людства;

- психічні захворювання.

Психологи вважають, що одиноким людям необхіднозаводити домашніх тварин, це допомагає впоратися зі стресами і відчаєм. Наукові дослідження довели, що самотні люди живуть на 5-7 років менше, ніж одинаки-любителі тварин.

* * *

Мій улюблений, блакитноокий, ласкавий, добрий,красивий ... Всі ці прикрашають епітети адресовані моєму коту Жерару! На його довгих, пухнастих вусиках відбивається сонячне світло, Жерар ліниво потягується і лукаво дивиться на мене, немов питаючи: Ну що? Ммрррр-мяу! Подобаюся я тобі? Ще як подобаюся! Мррррр! Та й ти, нічого собі господиня!

І, правда, він дуже гарний, його біла, ангорськашерстка дуже тонка і шовковиста, а розумні, блакитні очі, іноді, так виразно дивляться на мене, що я відчуваю себе молодшою ​​за рангом, в своєму ж будинку. Якось, я прочитала, що давним-давно, в палацах перських шахів, ангорские коти служили серветками для витирання рук після трапези, їх суха, довга шерсть легко знімала жир і бруд. Тепер, коли Жерар вередує, я погрожую використовувати його саме таким способом, а він, ображаючись, фиркає і виходить в іншу кімнату. Проте, нам дуже весело вдвох, і ми ніжно любимо один одного. У нашій квартирі мир і спокій, немає приводу для сварок і нерозуміння, все сніданки, обіди та вечері ми проводимо разом. Коли я йду на роботу, Жерар сумно дивиться мені вслід з кухонного вікна, а коли повертаюся, радісно зустрічає мене ласкавим муркотінням і треться об ноги. Хмарно сімейна ідилія.

Іноді мені стає сумно, тоді розумієЖерар делікатно підіймається до мене на коліна і зігріває своїм теплом. Але як він не старається, смуток не проходить, і тоді ми сумуємо разом. Такі моменти в нашому житті рідкість, я вважаю їх просто хвилинною слабкістю. Правда, Жерар? Все у нас з тобою чудово, а сьогодні буде бенкет! - підморгую я своєму пухнастому одному. На сковороді золотяться королівські креветки, наше улюблене ласощі ....

З чоловіками мені завжди якось не щастило, самийстійкий з них протримався два місяці, а потім зник, залишивши на прощання жалюгідну записку, в якій радив мені змінитися і ставив діагноз - кошатница. Я страшенно образилася, і навіть передумала засмучуватися через його відходу.

Кошатница, в моєму розумінні, це божевільнаКлава, яка живе в будинку навпроти і щоранку виносить цілу гору недоїдків, щоб нагодувати бродячих котів. Крім того, вдома у неї живе штук шість милих кицьок, які постійно ошиваються на вікнах і стріляють очима моєму Жерару.

Але з часом я все-таки задумалася, що ж так образило мого кавалера. В голові почали спливати незаперечні факти моєї приналежності до клану кошатниц ....

Випадок перший.

Ранок. На сніданок яєчня з беконом і смачний салат. Ми з Жераром за столом. З ванної доноситься задоволене спів Аркаша. Ранок та свіжовиголений він з'являється в дверях ... посмішка меркне, коли він помічає Жерара, солодко облизує своє фірмове блюдце зі сметаною ... А що я повинна була зробити? Прибрати з-за столу свого єдиного друга? Він би образився! До того ж Жерара я знаю довше, ніж Аркашу ... так що ...

Випадок другий.

День. Ми йдемо в японський ресторан. Аркаша надушитися, і, пробігаючи повз мене в спальню за краваткою, чмокає в верхівку, він явно в настрої! Я красуня, він - красень ... але що це з Жераром, якийсь він млявий. Перевіряю носик ... носик сухий і блакитні очі сльозяться, та у нього температура ... Який там ресторан! Викликаю ветеринара для Жерарчіка. І що я знову зробила не так?

Випадок третій.

Ніч. Аркаша летить у відрядження. До Лондону. Це його перша серйозна відрядження. Він ретельно збирається, хвилюється. Ну, ось ми і присіли на доріжку. Аркаша надягає свої начищені, модні туфлі і завмирає ... напевно, ви здогадалися, ревнивий Жерар напаскудив прямо в крокодилячу шкіру, вартістю в кілька сотень у.о. Що тут починається! Лаятися Аркаша колись ... таксі вже під під'їздом. Зі швидкістю блискавки, він знаходить кросівки, в яких бігає вранці в парку. Поїхав. У кросівках. До Лондону. Ми винувато дивимося услід ...

Чи не посперечаєшся з Аркадієм і його діагнозом. Але що ж робити? Як мені змінитися? Та й чи варто? Дивлюся на своїх подружок з вікна. Он Лена з близнюками гуляє на майданчику, це ж не діти, а просто породження пекла. Петя тріснув тільки що маленьку дівчинку лопаткою прямо по голові, а Женя носиться по майданчику так, що бідна Олена не встигає гальмувати на поворотах ... хочу я для себе такий сімейного життя?

- Підемо, Жерарчік, дивитися телевізор ... там зараз буде передача Без кота, і життя не та! ..