Топ-10 найшкідливіших продуктів харчування

У розхожою фразі «Ми складаємося з того, що їмо»,багато правди. Правильне харчування - одна з невід'ємних умов збереження здоров'я. Мабуть, найпростіше, що ми можемо зробити в даному відношенні, - це відмовитися від вживання продуктів, що завдають шкоди нашому організму, або, щонайменше, мінімізувати їх кількість в нашому раціоні. Наводимо перелік 10-ти найбільш популярних шкідливих продуктів.

1.

жувальні гумки

Звичайно, продуктами харчування вони тут названіумовно, тому що містять фактично одні лише харчові добавки: загусники, підсолоджувачі, цукрозамінники, стабілізатори, емульгатори, а також інші «-ітелі» і «-атори», від яких одна шкода.

Можливі наслідки

Зневоднення організму, хвороби печінки і нирок, діарея, хвороби шлунково-кишкового тракту і шкіри, алергія, недоумство.

2.

солодощі

У наш час шаленого ритму життязловживання солодким як «заїдання стресу» стало сущим бичем. Прагнучи скоротити витрати, виробники цукерок, печива, тортів, шоколаду, в тому числі відомі (!), Все більше замінюють натуральні інгредієнти всілякими синтетичними, що неодмінно вдаряє по здоров'ю ласунів.

Можливі наслідки: аналогічні зазначеним вище.

3. Ковбасні вироби і псевдомясние фарші

Крім згаданих вище добавок, ковбасні виробина 4/5 складаються з так званої трансгенної сої (проводиться із застосуванням генної інженерії). Що ж стосується якості м'яса в таких продуктах, то ця похмура тема настільки велика, що заслуговує на окрему статтю ... Втім, про суть ви здогадалися.

Можливі наслідки

Діарея, нудота, алергія, погіршення зору,головні болі, злоякісні пухлини. Крім того, антиокислювачі, що містяться в ковбасах, сосисках і сардельки, гублять корисну мікрофлору кишечника, провокуючи розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту. А харчові барвники і стабілізатори сприяють появі та розвитку раку.

4. Копченості та напівкопчені продукти

Це найшкідливіші м'ясні продукти. Вони містять емульгатори, антиокислювачі, консерванти, стабілізатори, загусники, ароматизатори, харчові барвники.

Можливі наслідки

Ті ж, що і в попередньому пункті, плюс удар по підшлунковій залозі і підвищення рівня холестерину в крові.

5. Йогурти

Всупереч повсюдної рекламі, що продаються всупермаркетах йогурти аж ніяк не корисні. Навпаки, вони завдають шкоди здоров'ю, тому що містять всілякі ароматизатори, стабілізатори, згущувачі, антиокислювачі та ін.

Можливі наслідки

Алергія, хвороби підшлункової залози, рак.

6. Чіпси і картопля фрі

Картопля фрі в фастфуд-ресторанах смажиться вбагаторазово використаний маслі, а технологія виробництва чіпсів стимулює появу канцерогенів. Це робить дані продукти особливо небезпечними в плані ризику розвитку злоякісних пухлин.

Можливі наслідки

Рак, «синдром китайського ресторану» (підвищене потовиділення, головний біль, почервоніння обличчя і ін.). Можуть виникнути і інші хвороби.

7. Морозиво

Звичайно, шкідливим є не кожне морозиво, але неякісне містить зазначені вище шкідливі харчові добавки.

Можливі наслідки

Захворювання нирок і печінки, діарея, порушення обміну речовин, погіршення зору і інші проблеми з очима, свербіж, головний біль, тривожність, розлад сну, рак.

8. Кока-Кола, Спрайт, Пепсі і іже з ними

Найнебезпечніші напої - «фарбовані», в тому числімодні останнім часом так звані енергетики. Особлива небезпека напоїв обумовлена ​​тим, що з рідиною шкідливі речовини засвоюються набагато інтенсивніше, ніж без неї. За кількістю всіляких небезпечних добавок «кольорові» напої відносяться до числа рекордсменів. Слід зазначити, що негазовані води менш шкідливі.

Можливі наслідки

Проблеми з серцем, цироз печінки, виснаження нервової системи, алергія, рак та ін.

9. Соуси

Безліч соусів містять консерванти, згущувачі, стабілізатори, емульгатори, харчові барвники і т.д. Прагнучи поліпшити навіть здорову їжу, ви ризикуєте серйозно підірвати своє здоров'я.

Можливі наслідки

Можуть бути самими різними, в залежності від інгредієнтів.

10. Сухарики

Поряд з чіпсами - ще одне «геніальневинахід »для викачування грошей з користю для гаманця виробників і продавців, а також шкодою для здоров'я споживачів. Яскравий приклад того, як з нешкідливого продукту - хліба - можна зробити небезпечний.

Можливі наслідки

Проблеми із зором, «стрибки» артеріального тиску, діарея, алергія.

А тепер наводимо список найбільш небезпечних харчових «E» -добавок.

Умовні позначення:

О! - небезпечний

ГО !! - дуже небезпечний

(З) - заборонений

РК - викликає кишкові розлади

РД - порушує артеріальний тиск

З - висип

Р - ракообразующим

РЖ - викликає розлад шлунка

Х - холестерин

П - підозрілий

ВК - шкідливий для шкіри

Отже:

Чому так важко відмовитися від шкідливих продуктів?

По-перше, навіть найнебезпечніші харчові добавкивиробники навчилися робити смачними. По-друге, вживання «E» -продуктів викликає звикання (а ви вже «сидите на голці»?). Останнє стосується насамперед глютамату натрію (Е-621) - найбільш поширеній підсилювача смаку. Це токсин, який збуджує нервову систему. Дуже небезпечний! Особливо для дітей. Може спровокувати порушення функцій головного мозку, розлад зору, алергічні реакції. На жаль, на упаковці продукту може бути і не написано, що він містить дану добавку. Але якщо ви бачите напис спеції і ніяких конкретних найменувань, - майже напевно в продукті присутня глютамат натрію.

Звикання обумовлює також, зокрема, аспартам (E-951) - замінник цукру, здатний викликати безліч захворювань - від хвороби Альцгеймера до безпліддя.

Поради наостанок

* Завжди звертайте увагу на склад продуктів, які збираєтеся придбати.

* Зробіть ваш раціон максимально натуральним, віддавайте перевагу простій «природного» їжі, овочів і фруктів.

* Якщо об'єктивно з тих чи інших причин ви не можете повністю відмовитися від продуктів з E-добавками, гранично обмежте їх споживання, щоб уникнути залежності від них.

* Пам'ятайте, що потрапляючи в рабство до смакових відчуттів, ви жертвуєте найдорожчим - своїм здоров'ям.

</ P>