Модна зимове взуття: 10 трендів холодного сезону

До зимового взуття завжди було набагато більшепретензій і вимог, адже вона повинна не тільки прикрашати жіночі ніжки, поєднуючись з верхнім одягом, а й бути зручною, зігрівати ноги, при цьому ідеально відповідаючи стилю. Природно, що найзручнішою зимовим взуттямє чоботи, ботфорти на платформі, черевики і ботильйони - в них тепло і зручно, навіть якщо доводиться дуже багато рухатися. Але зима 2012-2013 року для модниць підготувала багато чого несподіваного і цікавого ...

1. Високі чоботи. Вони ніколи не втратять своєї актуальності, правда, форму варто вибирати пооригинальнее. У цьому сезоні, чим незвичніше вид у чобіт - тим краще: вставки і вирізи, шнурівка, сіточка, поєднання різних тканин і кольорів. Зимові модні чоботи 2011-2013 повинні бути шедевром, не інакше.

2. Чоботи середньої довжини. Вони повинні мати стійкий каблук і широке халяву. Особливий писк - це наявність всіляких прикрас і деталей. Наприклад, обробка хутром, принт або шнурівка.

3. Ботильйони. Цей вид взуття отримав дозвіл бути найбільш різноманітним. У цьому сезоні ботильйони в фаворі, як ніколи раніше. Судіть самі. Матеріал - будь-який: шкіра, замша або тканину, каблук - будь-який: маленький, високий, широкий або шпилька, носок - будь-який: як круглий, так і гострий. Є де розгулятися навіть самої вибагливої ​​модниці.

4. Туфлі. Природно, що в зимовий час не обійтися без пари туфель, тим більше, скоро новорічні свята. В тренді зворушливі шкарпетки - ажурні або прозорі варіанти, а також груба ручна в'язка. Їх треба носити разом з туфлями, які не ховаючи від сторонніх очей. А ось для особливих випадків можна підібрати босоніжки, які, до речі, в цьому сезоні дозволено носити з колготками. Що стосується мисів, то гострі і тупі будуть користуватися схваленням в рівній мірі.

5. Каблук. Тільки шпилька! І чим химерніший буде каблук, тим краще. Наприклад, каблук може бути оригінально вигнутим, або мати фігуру, скажімо, рибної кісточки.

6. Платформа. Напевно, ще довгий час не втратить своєї актуальності, на радість невисоких жінок. Чоботи на платформі - це досить зручна річ, дійсно, і не холодно, і зростання додає.

7. Колір. У цьому сезоні можна забути про обридлих чорних і коричневих моделях. У моді яскраво-сині, яскраво-червоні, бордові, помаранчеві і бежеві кольори. Хітом цього сезону стане розпис по шкірі або різні принтовані матеріали - вони використовуються як для виготовлення всієї моделі, так і для різних вставок по взуттю.

8. Мех. Особливим хітом сезону є натуральне хутро в поєднанні з натуральною шкірою. У моді стрижений або просто короткий хутро, можливо навіть фарбований - він відмінно поєднується з лакованими ботильйони. Останній писк - це повністю хутряні чоботи вище колін. Обов'язкова умова - така модель повинна мати невисокий каблук.

9. Шкіра рептилій. Чоботи або черевики з натуральної крокодилячої шкіри або шкіри інших рептилій, безумовно, стоять чималі гроші. Але модниці можуть підібрати більш дешеві моделі - зроблені з штучних аналогів. Модним трендом є моделі з принтом або вставками з білої шкіри.

10. Взуття з принтами. Як вже стало зрозуміло з перерахованого вище списку, взуття з принтами стане основним окрасою сезону. Взагалі цієї зими принт буде зустрічатися скрізь, починаючи від одягу і закінчуючи, відповідно, взуттям. Зимове взуття порадує квітковими, тваринами, східними або просто графічними принтами. Прийнятним буде поєднання принтів для будь-якого взуття: високі чоботи або чоботи до коліна, черевики або туфлі, шпилька або платформа. Можливе доповнення принтів різними кольоровими вставками і блоками.