Малюємо стрілки: нові ідеї від б'юті-експертів

Правильно намальовані стрілки завжди виглядають

привабливо, незалежно від розрізу і розміру очей. Вони вже давно стали класикою, оскільки підходять для будь-якого випадку, і при цьому виглядають спокусливо і стильно. Звичні чорні стрілки - це завжди доречно,проте не тільки вони мають право на існування. Надихайтеся новими ідеями і створюйте власні неповторні образи, які допоможуть вам утриматися на піку модної хвилі в цьому сезоні.

1. Кольорові стрілки

Хто сказав, що підводка неодмінно повинна бутичорної? Кольорові стрілки змусять ваші очі заграти абсолютно по-новому. Колір підводки залежить тільки від вашого бажання і цветотипа. Сині, зелені, фіолетові, коричневі - вибирайте варіант, який вам подобається, і сміливо втілюйте його в реальність. Не буде зайвим додати до образу манікюр аналогічного відтінку.

2. Поєднання чорного і кольорового

Дуже яскраво виглядає поєднання чорної таякою-небудь яскравою підводки. Наведіть тонку лінію чорним уздовж росту вій, а поверх неї тінями або кольоровий підведенням намалюйте яскраву стрілку, яка буде акцентом у вашому образі. Оскільки подібний макіяж очей досить помітний, губи краще залишити нейтральними.

3. Блискучі стрілки

Ідеальне рішення для вечірки або іншогоурочистого заходу. Щоб створити суперактуальною макіяж, вам знадобиться блискуча підводка. Втім, можна використовувати спеціальні декоративні елементи: стрази або наклейки для повік. З такими очима ви будете сяяти ще яскравіше, захоплюючи своїм поглядом усіх оточуючих.

4. Подвійні і потрійні стрілки

Зробіть свій звичний макіяж з чорнимистрілками, намалювавши дві або навіть три лінії в області, що виходить за межі рухомого століття. Слідкуйте, щоб лінії були максимально акуратними і тонкими. На основі подвійних або потрійних стрілок можна створювати спокусливі образи в арабському стилі.

5. Стрілки-крила

Стрілки в формі крила або букви V - варіант неновий, але, тим не менш, досить цікавий. Для того, щоб ваш макіяж виглядав акуратно, використовуйте підводку з короткою і товстої пензликом. Стрілки-крила можна доповнювати будь-який помадою: крім червоної класики, спробуйте один з актуальних нині сливових або ягідних відтінків.

Продовження на наступній сторінці ...