Як заощадити на новорічних подарунках?

Купуючи новорічні подарунки, ми хочемо зробитиприємно дорогим людям. Так як зараз в країні криза, люди намагаються економити на чому, в тому числі і на подарунках. Ми підготували для вас кілька порад з цього приводу, які можуть бути корисні для вас.

1. Людина лукавого слово «знижка»

У період Новорічних свят у вітринахпрактично всіх магазинів з'являється підступне слово «знижка». Побачивши його, у нас відключається здоровий глузд і з'являється бажання купувати все підряд, адже ціна знижена. Але будьте обережні. Справа в тому, що в період знижок магазини, як правило, заробляють в два або три рази більше, ніж зазвичай. Це пов'язано з тим, що спочатку ціни завищуються, а потім ставиться знижка. Це класична схема. Не варто відразу ж купувати річ, тільки тому що вона продається зі знижкою. Подивіться, скільки вона коштує в інтернеті або в іншому магазині, а потім приймайте рішення.

2. Список

Перш ніж вирушити в магазин за подарунками длярідних і близьких, складіть список покупок. Визначте, що ви збираєтеся купувати, кому і на яку суму грошей ви розраховуєте. Так ви не витратите зайвого і зможете купити все заздалегідь.

3. Інтернет

Дуже корисно покопатися в Інтернеті, перш ніжйти в магазин за покупками. У Мережі ви зможете переглянути ціни, почитати відгуки на форумах і в соціальних мережах, а може, і знайти більш оригінальні подарунки. Ціни в Інтернеті можуть вас приємно порадувати. Головне, замовляйте подарунки заздалегідь, враховуючи, що їх доставка може зайняти деякий час.

4. Новорічні ярмарки

На новорічних і різдвяних ярмарках можназнайти величезну кількість різноманітних товарів - починаючи від випічки і джемів, і закінчуючи подарунками ручної роботи. Важливо, що ціни на таких ярмарках нижчі, ніж в звичайних магазинах, так як там ви купуєте товари з перших рук.

5. Упаковка

Не витрачайте зайві гроші на дорогу упаковку,яку пропонують в магазинах. Ви можете красиво запакувати подарунок в домашніх умовах. Для початку зайдіть в канцелярський магазин, купіть пакувальний папір на свій смак і вирушайте додому творити. Масу майстер-класів по упаковці можна знайти на

YouTube. У вас обов'язково вийде і, можливо, навіть краще, ніж у продавця
магазина.

Правильно розраховуйте свій бюджет. Відправляйтеся за покупками і знайдіть щось особливе для себе, своїх родичів і друзів.