10 Книг, які навчать вас бути стильною

Багато хто вважає, що хороший смак і стиль схожий навродженому таланту. Але ми можемо посперечатися з цим, адже це наука, якої при бажанні легко можна навчитися. Зараз на полицях книжкових магазинів і в мережі ми можемо знайти безліч цілих підручників, які вчать нас моді, стилю і всьому, що з ними пов'язано. Пропонуємо вам 10 книг, після прочитання яких питання про те, як створювати модні образи, вже не буде для вас настільки проблематичним.

1. «Чудовий стиль» від Harper's Bazaar

Тут ви знайдете дуже корисні поради щодовибору одягу на будь-який випадок і на будь-який вік і стиль, зрозумієте, як скласти універсальний гардероб і просто побачите масу приголомшливих фотографій, які не можуть не надихнути.

2. «Колір і стиль», Веронік Хендерсон

Книга допоможе вам раз і назавжди навчитисяпідбирати кольори одягу і макіяжу. Проста система визначення свого колірного типу відразу дасть вам визначити, що вам йде, а що краще віддати бабусі. На сторінках книги безліч корисних рекомендацій щодо різних типів фігури, вибору тканини одягу.

3. «Колір успіху», Літріс Айсмен

Ще одна дороговказ у світі відтінків. Крім визначення кольоротипу, тут ви знайдете свою особисту палітру, яку зможете завжди тримати під рукою. Книга буде корисна і для так званих «монохромщіков», які люблять дотримуватися конкретного кольору в образах.

4. Словник «Стиль від А до Я», Емі де ла Хей

Дуже серйозна, але одночасно з циміронічна модна книга. Тут ви дізнаєтеся безліч інформації про історію моди, цитати великих кутюр'є і не менш великих топ-моделей і все те, що стане для вас принциповою новинкою. Книга неодмінно допоможе вам виховати у себе смак і відчуття стилю.

5. «Сто речей ідеального гардеробу», Ніна Гарсія

Книга для дам з розряду «повний шафа, а одягнутинічого ». Тут ви знайдете список маст-хев, куди буде входити не тільки одяг, але і взуття, аксесуари, парфуми, косметика. Наявність такого списку допоможе сформувати ідеальну колекцію на всі випадки життя.

6. «Дрес-код. Путівник по діловому стилю для успішних жінок », Кім Гросс

Спеціально для ділових леді. Автор і група провідних американських стилістів підкажуть вам, як повинна виглядати справжня успішна бізнес-леді. Всі рекомендації в книзі будуть вкрай корисні вам, якщо ви кар'єристка або збираєтеся стати оной.

7. «Ще півдюйма бездоганного стилю», Вікторія Бекхем

Вікі надихає мільйони модниць в усьому світі. У даній книзі зібрані її знання, її досвід. Вона підкаже вам, як виглядати ідеально в будь-якій ситуації і пройдеться по всіх вам від шпильок і до потилиці.

8. «Ваш персональний стиліст», Кендолл Фарр

Створити неповторний стиль з адекватнимивитратами і не заплутатися в масі тенденцій допоможе ця книга. Видання стало світовим бестселером: воно допомагає жінкам ставати Принцесами і знаходити себе за допомогою зовнішнього вигляду.

9. «50 готових варіантів вашого ідеального гардеробу», Катерина Кулагіна

Цей посібник, де сформовано більше 50 вжеготових образів на всі випадки, які ідеально комбінуються за кольорами і стилю. Це справжня палочка-виручалочка для тих, у кого немає часу, і хто поки ще в процесі вироблення свого ідеального смаку.

10. «FashionBox. Безсмертні ікони стилю »

Якщо любите класику, то ця книга для вас. Історія про культових особистостей і про речі, які вони також зробили культовими. Дивовижна інформація і приголомшливі фотографії допоможуть вам надихнутися і зберегти для себе найяскравіші сторінки в модному світі.