Чим небезпечний сидячий спосіб життя?

Однією з найбільш серйозних проблем нашогочасу є малорухливий спосіб життя. Сидяча робота, відсутність інтересу до спорту, технології, які не змушують зайвий раз поворухнутися - ось те, що незаперечно погано впливає на наш організм. І ці наслідки не ефемерні і не змусять себе чекати. Пропонуємо задуматися про це прямо зараз.

голова

Від тривалої бездіяльності утворюються згустки крові, які циркулюють по кровоносній системі і можуть дійти до головного мозку, тим самим викликавши інсульт.

Також малорухливий спосіб життя загрожує головними болями і навіть погіршенням зору.

шия

Коли ми лягаємо спати після дня, проведеного на роботі в кріслі, вся рідина, яка накопичувалася у нас в ногах, переходить в шию, а це викликає синдром нічного апное - зупинки дихання.

Не дивлячись на те, що раніше цю проблему пов'язували з надмірною вагою, вже доведено, що причиною апное є саме сидячий спосіб життя.

шлунок

Малорухливість може привести до серйознихпроблемам з шлунком, аж до раку товстої кишки. Крім цього, вам можуть загрожувати запори, геморої і надмірна вага. Останнє пов'язано з відключенням ферментів, що відповідають за скорочення м'язів і жиросжигание.

легкі

Через малорухливий спосіб життя рідина може починати накопичуватися в легенях, що призведе до утруднення дихання. Особливо таких ускладнень схильні ті, у кого є проблеми з серцем.

серце

Постійне сидіння на роботі і вдома загрожує серцево-судинними захворюваннями, що може посилитися внаслідок інших раніше описаних збоїв в організмі, особливо ожиріння.

руки

Найбільш схильні до згубного впливу малорухливого способу життя кисті рук. Якщо, згинаючи їх, ви відчуваєте гострий біль, то вам пора серйозно задуматися про своє здоров'я і спосіб життя.

ноги

Через постійне перебування в сидячому положенні вже згадана рідина накопичується в ногах, призводить до набряклості і варикозного розширення вен.

Віддавайте перевагу активному відпочинку просиджування за комп'ютером або лежання в ліжку цілодобово. Гуляйте, ходіть, насолоджуйтеся рухом, а ваш організм буде здоровим і сильним!