Домашнє рукоділля: 10 ідей для декору старих футболок

Переробка старих речей може бути дужезахоплюючим і творчим заняттям, яке подарує вам нові стильні й незвичайні предмети одягу. Напевно у вас є вже ненові майки та футболки, які викидати шкода. І не дарма - адже їх можна осучаснити за допомогоюнезвичайного декору в домашніх умовах. Пропонуємо вам 10 ідей для самостійного декорування старих речей, вибирайте сподобалися, і будьте унікальні.

1.

бантики

Простий і оригінальний спосіб прикрасити старуоднотонну футболку або майку - це додати один або кілька бантиків, які виглядають дуже мило і кумедно. Бантики можете взяти з інших предметів одягу, купити готові, або зробити з тканини самостійно, і просто пришити їх. Якщо у вас є дочка, то футболка з бантиками порадує і її.

2.

Аплікація «Повітряні кульки»

Прикрасьте просту футболку кумедними повітрянимикульками. Зробити це зовсім нескладно: вам лише потрібно вирізати з тканини різних кольорів необхідну кількість кульок, пришити їх або посадити на клей, і домалювати або приклеїти справжні мотузочки, на яких кулі будуть триматися.

3.

рюшки

Щоб прикрасити футболку рюшами і воланами, вамбуде потрібно тканину, з якої їх можна зробити. Пришивайте її до лицьовій стороні футболки так, щоб частина залишалася вільною і утворювала ті самі рюшки або волани. Можете зробити їх, використовуючи різні кольори тканини - така футболка прикрасить будь-які джинси.

4.

Ланцюги на рукавах

Ланцюжки на рукавах звичайної футболки можуть зробитидосить цікавий елемент в стилі глем-рок. Для цього просто знайдіть десь непотрібні вам металеві ланцюги (або купите їх), і приклейте або пришийте до рукавів за кінці, залишивши при цьому самі ланцюжки вільними. Особливо ефектно вони виглядають на темному одязі.

5.

забруднена футболка

Щоб створити ультрамодну забруднену футболку,вам будуть потрібні фарби, бажано ті, які добре лягають на тканину. Візьміть пензлик, і фарбуйте тканину, створюючи ефект плям і разбризганності. Так ви зможете додати в свій образ креативу і станете схожою на модну художницю, яка всю ніч провела за створенням нового шедевра.

Продовження на наступній сторінці ...