Кисті для макіяжу, які повинні бути в косметичці

Пройшли часи, коли кисті для макіяжу використовували лише професійні візажисти. Сучасній жінці без них не обійтися, адже саме вони роблять процес нанесення макіяжу легким і приємним. Давайте подивимося, як підбирати такі пензлики, і як застосовувати їх з метою отримання ідеального макіяжу, не гірше, ніж у виконанні професіонала.

Які кисті нам потрібні?

1.

Кисть для тону

Як правило, ця пензлик плоска і широка, зволосками з синтетичного ворсу. Синтетика підходить краще для нанесення кремоподібних коштів, ніж натуральний волосся, так як вона не залишає розлучень, забезпечує рівномірне нанесення і служить довгий час. Цією пензлем можна наносити основу під макіяж і сам тональний крем, а також використовувати її для корекції овалу обличчя більш світлим або темним тональним засобом.

2.

Кисть для коректора

Пензлика для маскувальних засобів за формою схожіна кисті для тону, але вони менше за розміром. Ними можна ретельно опрацьовувати невеликі ділянки обличчя і коригувати недоліки, наприклад, під очима або у крил носа.

3.

Кисть для пудри

При використанні спонжа, пудра, як правило,лягає дуже щільним шаром, що погано для шкіри, і нанесення може бути нерівномірним, так як в різних місцях шкіра обличчя буває більш-менш сухий або жирної. Кисть забезпечує легкий напівпрозорий, практично рівномірний шар пудри, який легко можна поправити протягом дня. Кисть для пудри повинна бути об'ємна, кругла, пухнаста і, бажано, з натурального ворсу. Стане в нагоді і пензлик-кабукі, яка представляє собою ту ж кисть для пудри, але з короткою, в деяких випадках висувається, ручкою. Її зручно носити з собою в сумочці і брати в дорогу, так як вона досить компактна.

4.

Кисть для рум'ян

Кисть для рум'ян зазвичай трохи менше кисті дляпудри в обсязі і має скошену форму, що дозволяє максимально зручно наносити рум'яна і коригувати форму особи. Ворс її теж повинен бути натуральним, так як синтетика не дасть бажаного ефекту.

5.

Кисть для корекції форми носа

Часто нам докучає наш занадтодовгий / широкий / вузький / прямий / кирпу. Для корекції його форми теж є спеціальна пензлик, яка має овальну і скошену форму. Нею зручно скульптуріровать ніс за допомогою темних або світлих відтінків пудри і коректорів, а також наносити пудру в дрібних ділянках - в області носо-губної складки і очей.

Продовження на другій сторінці ...