Актуальні кольори весни-літа 2015

Колір - потужний інструмент стилю, краси іпсихологічного впливу. Саме тому мода на кольори регулярно і ретельно відстежується модницями. Грамотно підібрані кольори - це вже важливий внесок в успішний образ, в хороший стиль. Саме тому ми пропонуємо вам подивитися, які кольори є найбільш актуальними в поточному сезоні.

1. Аквамарин або небесно-блакитний

Ніжний повітряно-блакитний колір підходить абсолютнона будь-який випадок. Його можна застосовувати замість білого в класичному образі, а також поєднувати з соковитими і яскравими тонами. Багато модні будинки в колекціях сезону активно його використовували.

2. Колір морської хвилі

Соковитий і насичений тон, істинно річний, який чудово освіжає, надає образу яскравості і просто привабливо виглядає.

3. Колір «люсіта»

Нове слово в моді - свіжий зелений з м'яким м'ятним відливом, колір оргскла або плексигласу. У цьому сезоні актуальні повітряні сукні в такому відтінку.

4. Класичний синій

Соковитий і насичений синій може вважатися одним з найпопулярніших кольорів сезону. Він може використовуватися як в класичних, так і вечірніх образах і вдало поєднуватися з пастельними відтінками.

5. «Смажений мигдаль»

Мигдальний світло-коричневий відтінок єодним з найбільш універсальних тонів сезону, причому як для чоловіків, так і для жінок. Добре виглядає як сам по собі, так і з іншими тонами, один з яких - лавандовий.

6. Колір «полуничного морозива»

Дуже смачний і дуже романтичний колір весни-літа, до якого також звернулися багато дизайнерів. З цим відтінком будь-який образ стане жіночним, милим і весняним.

7. Мандарин

Насичений оранжевий - найяскравіший і позитивний колір палітри. Він же і самий примхливий - поєднувати його правильно потрібно навчитися. Добре виглядає самостійно, а також з холодними тонами.

8. Колір «заварного крему»

Ще один смачний колір - це світло-жовтуватий тон заварного крему. Дуже добре виглядає з синьої та блакитний палітрою.

9. Марсала

Марсала - це колір сицилійського десертного вина. Добре поєднується з полуничним морозивом, а також з лавандовим, м'ятним і іншими останніми.

10. Крижаний сірий

Ніжний сірий на перший погляд може виглядатинепоказно, проте він може стати чудовою базою. Дійсно універсальний відтінок, який можна поєднувати як з яскравими і кричущими, так і пастельними відтінками.