Подарунки подругам своїми руками: 6 дивовижних ідей до 8 березня

На носі Міжнародний жіночий день, і, звичайнож, кожній жінці хочеться відчуття свята і його незмінних атрибутів - подарунків. Отримувати їх приємно не тільки від коханої людини і родичів, але так само від близьких подруг. Що ж подарувати подрузі на честь цього свята?

Банальні прикраси і сертифікати в салоникраси вже порядком набридли, хочеться чогось незвичайного, нового і креативного. Тут-то і приходять на допомогу подарунки, зроблені своїми руками: мінімум витрат і максимум любові, адже в кожному з таких презентів є частинка того, хто дарує, його праця і його творчість. Які ж власноруч зроблені сюрпризи можна подарувати подрузі?

1.

Листівка власноруч

Простий, але цікавий варіант - листівка. Але не куплена в магазині, а зроблена власноруч. Тут можете фантазувати, як хочете. Як приклад приведу таку ось милу дівочу листівочку з сукнею і підписом «Красуні». Буде потрібно вам для неї зовсім небагато: паперова серветка, з якої ми зробимо плаття, лист кольорового картону, який буде основою для нашої листівки, харчова плівка, праска, щоб пропрасувати плаття, декор для прикраси і старий журнал або газета, букви з яких ми будемо використовувати для підпису. Докладну інструкцію з виготовлення ви зможете побачити на фото.

листівка 1

листівка 4

2.

Прикраса для волосся своїми руками

Відмінним весняним подарунком буде зроблене своїмируками прикраса для волосся - наприклад, такий ось квітка. Зробити його нескладно, знадобиться лише синтетична шовкова тканина, голка, нитки, клей, ножиці, свічка та бісер або інші елементи декору. Такий квітка виглядає жіночно і оригінально і відмінно підходить для теплої пори року. Його також можна використовувати в якості брошки.

прикраса для волосся 1

прикраса для волосся 3

прикраса для волосся 5

3.

Кулон своїми руками

Для творчої подруги, люблячої незвичайніаксесуари в якості подарунка підійде ось такий незвичайний кулон. Який стане прекрасним доповненням до нудної офісної одязі, і завжди буде нагадувати їй про вас. Нижче на фото покрокова інструкція з виготовлення кулона-будиночка.

кулон 1
кулон 3
кулон 5
кулон 7

Продовження на наступній старніцах ...

</ P>