10 Симпатичних ідей для використання залишків пряжі

Рано чи пізно все умільці задаютьсяпитанням - куди дівати не використаний матеріал? Шматочки соломки, мініатюрні клаптики, маленькі мотки ниток з яких вже навряд чи щось можна зв'язати ... До речі, останнім торкнулося навіть мене, хоча в'яжу я дуже і дуже рідко. Звідки вони тільки взялися, ці клубки і клубочки? Викинути - не варіант. Легше руку добровільно відрубати. Значить, потрібно шукати компроміс. Отже, 10 оригінальних ідей для використання ваших вовняних залишків.

1.

Можна обв'язати щось дрібне

Якщо мова зайшла нема про двадцятисантиметровіобрізаннях, тоді нитки все ще можна пустити на в'язання. Наприклад, можна обв'язати коркову пробку (з винних пляшок) і у вашого улюбленого вихованця з'явиться ще одна «погризушка». Якщо в будинку немає підходящої живності, обв'яжіть кришку на якусь «нудну» ємність.

2.

декор ємностей

Як виявилося, за допомогою ниток і клею можнаперетворити до невпізнання будь-яку банку або пляшку! Навіщо? В результаті у вас в господарстві з'явиться нова вінтажна ваза, ємність для зберігання різних круп, органайзер для рукодільних «дрібниць», олівців та інше. Техніка виготовлення такої краси проста. Спочатку потрібно очистити банку або пляшку від непотрібних наклейок та етикеток, замочивши ємність на пару годин у воді. Можна використовувати і «експрес-варіант» - пошкребти етикетку ножем. Коли ваша банку-пляшка повністю висохне, можете починати довільно намотувати на неї нитки. Час від часу наносите на нитки клей (не бійтеся, коли він вбереться, то стане абсолютно прозорим). Після повного висихання можете прикрасити вашу роботу гудзиками, соломкою, вирізками з газет і журналів, бісером, нанизаним на нитки, штучними квітами, підвісками, бантами і т.д.

3.

мініатюрні парасольки

На такі милі підробки йде зовсім мало ниток. А якщо парасольки робити смугастими, а не однотонними, так взагалі - обрізки. Мініатюрні парасолі можна використовувати в декорі, а можна зробити їх в якості подарунка для маленької племяшкі.

4.

Нитки для кавових дерев

Ще один варіант красиво використовувати залишки ниток. Майстер-клас по кавового деревця ...

кофейное1

кавове дерево (3)

5.

Листівки

Зовсім маленькі обрізки ниток можуть піти на декор листівок і бірочек для подарунків. Ними можна обклеїти виріб, можна використовувати в якості зав'язок (як на традиційних канцелярських папках) і т.д.

6.

Об'ємні кулі на клеї

Для цього вам знадобляться: надувні кульки, клей і нитки. Надуває кульки до потрібного розміру, ізмазиваете їх в клеї і починаєте обмотувати нитками. Не захоплюйтеся, нитки не повинні заполонити весь куля! Чим менше їх буде, тим ажурні буде виріб. Але, відповідно, і більш крихким. Коли клей повністю висохне, і нитки стануть на дотик дуже міцними, проколіть кульку і акуратно витягніть його на волю.

Такі мереживні кулі можна використовувати як абажури, нічники (поставте його поверх свічки, але так, щоб полум'я не стосувалося ниток!), Як елемент декору.

7.

Пухнасті помпошкі

З різнокольорових пухнастих кульок можна зшитишарф, м'який килимок, теплий плед, забавну іграшку, ними можна декорувати шапки, шкарпетки, рукавиці, рукавички, сумки, одяг ... Тим більше, що на один кулька не йде багато ниток і ви запросто можете використовувати найдрібніші обрізки. Один з найлегших способів зробити об'ємний помпон ...

помпони (2)

8.

абажур

Як варіант - з непотрібних ниток можна зробити обновку для вашого нічника ...

9.

Нитки в новорічному декорі

Ялинка, іграшки, новорічний вінок - все, виявляється, можна зробити з ниток! Зауважте, грошових витрат - мінімум, а задоволення від творчого процесу - максимум.

нитки в новорічному декорі (3)

10.

Дитячі вироби

Дітям сподобається така затія - пограти з безліччю яскравих різнокольорових ниток, візництвом в клеї і отримати в результаті нову іграшку! Пару майстер-класів для практики і кілька фото для натхнення ...

дитячі підробки

дитячі підробки (11)

дитячі підробки (8)

Майстер-клас з виготовлення ляльки з дроту і ниток ...

дитячі подделік лялька (1)