З блондинки в брюнетку і навпаки: кардинальні метаморфози зірок

Можливо, джентльмени і віддають перевагу блондинкам, проте точно не все. Смаки у всіх різні, і кожен колір волосся, так чи інакше, знаходить свою аудиторію шанувальників. Багато знаменитостей, які не тільки не боятьсяекспериментів, а й вітають їх з широко відкритими обіймами, вже встигли побувати як в «блондинистій» іпостасі, так і в не менш яскравих образах брюнеток. Кому з них що йде більше - питання, звичайно, нелегкий, і відповіді на нього можуть бути самі неоднозначні. А втім, судіть самі ...

1. Скарлетт Йоханссон

Скарлетт - дівчина шалено красива, і йде їй практично все. Однак нам здається, що в образі блондинки їй краще. Втім, можливо, ми просто звикли бачити її білявою.

2. Сара Джессіка Паркер

Спробувала бути брюнеткою, але в підсумку повернулася до натурального світло-русявого. І не дарма, адже саме цей відтінок освіжає її, молодить і робить риси обличчя більш правильними.

3. Джессіка Альба

А ось Джессіка в темному варіанті кілька яскравіше, і її обличчя здається більш виразним. Якось він особливо добре підкреслює її правильні риси і відтіняє милу посмішку.

4. Агнесс Дейн

Знаменита супермодель також встигла спробувати дві крайності, але в світлому варіанті вона здається більш привабливою. Блондинка Агнесс якась по-особливому мила, світла і навіть трохи наївна.

5. Ріанна

Вельми спекотна дівчина. І хоча вона побувала вже і блондинкою, і брюнеткою, і навіть вогненно-рудої, все ж її варіант - саме темна гама. З нею вона виглядає природно і натурально, особливо з огляду на її незмінно стильні стрижки.

6. Різ Уізерспун

Різ добре в світлому тоні. Брюнеткою вона виглядає значно старше і навіть трохи нудніше. А ось блонд підкреслює її милі, майже дитячі риси, надаючи їй особливий шарм.

7. Кемерон Діас

Можливо, Кемерон в образі брюнетки і здається яскравіше, однак він додає їй як мінімум п'ять років, перетворюючи в строгу даму. А ось блонд - явно її. З ним сонячна Діас сяє ще сліпуче.

8. Вікторія Бекхем

Вікторія - визнана ікона стилю, тому їймало що може не підійти. Але варто відзначити, що найбільш виграшний варіант для неї - це як раз не білий і навіть не чорний колір волосся, а натуральний русявий, на якому зірка в результаті і зупинилася.

9. Енн Хетеуей

Енн Хетеуей, в принципі, і світленький непогано. Але глибокий каштановий якнайкраще підкреслює її неймовірно красиві риси обличчя і робить її унікальною і по-особливому яскравою.

Продовження на наступній сторінці ...

</ P>