Цікавий маркетинг для суперблондінок

Це жартівливе посібник з маркетингу, автор якого web-people, Інтернет почав писати ще в минулому столітті, з кожним роком маркетинговий словник розширювався і термінологія доповнювалася. На даний момент пост містить 37 основних понять маркетингу. Читаємо, сміємося, доповнюємо!

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Ти підходиш до нього і кажеш: «Зі мною класно в ліжку».

Це - прямий маркетинг.

Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш симпатичного хлопця. Один з твоїх друзів підходить до нього і каже: «З нею класно в ліжку».

Це реклама.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Ти підходиш до нього і просиш номер телефону. На наступний день ти дзвониш йому і кажеш: «Зі мною класно в ліжку».

Це - телефонний маркетинг.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Ти піднімаєшся і поправляєш плаття, підходиш до нього і наливаєш йому напій. Ти говориш: «Дозвольте», і підходиш до нього ближче, щоб поправити йому краватку, і одночасно торкаєшся грудьми його руки, а потім кажеш: «До речі, зі мною класно в ліжку».

Це - піар.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Він підходить до тебе і каже: «Я чув, з тобою класно в ліжку».

Це впізнаваний бренд.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Ти вмовляєш його піти з твоєю подругою.

Це торгове представництво.

Твоя подруга не задовольняє його, тому він дзвонить тобі.

Це технічна підтримка.

Ти на шляху на вечірку і раптом тобі в головуспадає на думку, що в тих будинках, повз яких лежить твій шлях, може бути багато симпатичних чоловіків. Ти залазити на дах одного з будинків, розташованих ближче до центру і кричиш на все горло: «Зі мною класно в ліжку!»

Це - спам.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Шляхом хитрих махінацій, ти влаштовуєш брудну склоку між присутніми дівчатами, а сама залишаєшся осторонь. Коли все поб'ються, ти кажеш: «Підемо звідси! До речі, зі мною класно в ліжку! ».

Це - чорний піар.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Ти підходиш до нього і кажеш: «Пам'ятаєш, як тобі було класно в ліжку з Свєтку? Це я її навчила ».

Це - лізинг.

На вечірці ти бачиш кілька симпатичних хлопців. Ти всім їм пишеш записки про те, як з тобою буде класно в ліжку.

Це - директ-мейл.

Ти йдеш по вулиці і, задивившись на величезну кількість хлопців, карбується в рекламний щит, на якому зображені шикарні ліжка.

Це - зовнішня реклама.

Ти приходиш на вечірку, а там купа красивих дівчат. Ти приспускається бретельку і кажеш: «Зі мною круто в ліжку і шоколаду з шампанським не треба».

Це - демпінг.

Ти приходиш на вечірку і говориш: «Зі мною круто в ліжку, але за моє тіло хочу шоколад і шампанське».

Це - бартер.

Ти приходиш на вечірку і говориш: «Зі мною круто в ліжку, і ти будеш моїм третім хлопцем за цей вечір».

Це - мережевий маркетинг.

На вечірці ти відразу голосно заявляєш: «Хто цікавиться, яка я в ліжку - за мною!» І відводити їх на іншу вечірку.

Це - позиціонування.

На вечірці ти вирубується світло і трахкаєш першого-ліпшого хлопця.

Це - товар NoName.

На вечірку ти взагалі не пішла, але говорять там тільки про те, як ти хороша в ліжку.

Це - розкручена торгова марка.

Вечірка проходить у тебе вдома і запрошені тільки хлопці, з якими ти переспала.

Це - конференція.

Ти прийшла на вечірку і бачиш симпатичногохлопця. Підходиш до нього і кажеш, що тебе звуть Леська. Всі знають як добре в ліжку з Свєтку. При цьому Свєтка знає, що ти видала себе за неї. За це Свєтка отримує шоколадку.

Це - франчайзинг.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця. Підходиш до нього і кажеш, що з тобою класно в ліжку. Ідеш з ним. Вранці він говорить, що не зовсім задоволений тобою.

Це - рекламація.

Ти прийшла на вечірку з подругами, і ви бачите симпатичного хлопця. Кожна з вас розповідає як круто з нею в ліжку і що вона за це хоче отримати.

Це - тендер.

Твоя подруга прийшла на вечірку і побачиласимпатичного хлопця. Підійшовши до нього, запропонувала поїхати до тебе додому. Йому це буде коштувати 2 пляшки шампанського і три шоколадки. У разі якщо ти не сподобаєшся, «розрахується» подруга.

Це - агентський договір.

Ти прийшла на вечірку, і бачиш симпатичного хлопця. Підходиш до нього і кажеш, що з тобою класно в ліжку. Ідеш з ним. Вранці він говорить, що він дуже задоволений тобою, і ти була права.

Це - атестація продукції.

Ти прийшла на вечірку, де багато симпатичних хлопців. Ти говориш, що з тобою дуже класно в ліжку, але переспати з тобою зможе той, хто запропонує більше шампанського і шоколаду.

Це - аукціон.

Ти прийшла на вечірку, і бачиш симпатичногохлопця. Підходиш до нього і кажеш, що з тобою класно в ліжку. Ідеш з ним. Вранці він говорить, що він дуже задоволений тобою і хотів би зустрітися з тобою в наступний раз. Домовляєтеся на 2 пляшки шампанського і одну шоколадку.

Це - ф'ючерс.

Ти прийшла на вечірку, і бачиш симпатичного хлопця. Підходиш до нього і кажеш, що з тобою класно в ліжку. Ідеш з ним. Вранці він дає тобі шампанське, але не дає шоколадку.

Це - дебіторська заборгованість.

Всі давно знають, наскільки ти хороша в ліжку. І тут ти пускаєш слух, що вмієш офігенно готувати.

Це - захоплення нових ринків.

На вечірці ти бачиш симпатичного хлопця,підходиш до нього і кажеш: «Привіт! Знаєш, який мені сьогодні приснився сон? Я лежу на шовкових простирадлах і просто хвора з бажання, а на землі не залишилося жодного чоловіка! Ти хочеш взяти у мене пару уроків? »

Це - креативний підхід.

Замість вечірки ти вирішуєш зайнятися любов'ю з симпатичним хлопцем у себе вдома і трансліруешь стрім потік відео всім друзям, а вони, авторизувавшись через твіттер, підказують тобі таку позу.

Це - digital.

Ти приходиш на вечірку і бачиш, що всі хлопці вже з дівчатами.

Це - перенасичення ринку.

Ти знайомишся на вечірці з симпатичним хлопцем, але перш ніж відправитися з тобою в ліжко, він просить п'ятьох своїх друзів переспати з тобою і збирає відгуки.

Це - фокус-група.

Ти приходиш на вечірку, і намагаєшся переспати з чужим хлопцем, але тут підходить його дівчина і б'є тебе в морду.

Це порушення рекламного законодавства.

Приходиш на вечірку і даєш кожному десятому помацати себе за груди, кожного п'ятого цілуєш і спиш з кожним двадцятим.

Це промо-акція.

Після сексу з кожним новим хлопцем, ти даєш їм по футболці зі своєю фотографією і написом: «Вона в сексі супер!»

Це просування бренду через сувенірну продукцію.

Ти приходиш на вечірку і голосно на весь зал натякаєш, що вмієш витворяти щось неймовірне в ліжку, що ще ніхто до тебе не робив, а що саме - ти скажеш тільки на наступній вечірці.

Це - тизер.

Тобі 85 років, і тобі доводиться пропускати вечірки через артриту. Хлопців вже не цікавить, добре з тобою в ліжку чи ні ...

Це - старіння бренду.